Výživa

Recept: Proteínový jogurt s malinami a čučoriedkami

18. apríla 2013
Recept: Proteínový jogurt s malinami a čučoriedkami
Veľmi jednoduchým spôsobom si môžete pripraviť pokrm, ktorý dobre chutí a dobre vás osvieži. Stačí pritom tak málo - surovín, snahy i času. Proteínový jogurt s malinami a čučoriedkami si pripravíte rýchlo a ľahko. Získate tak asi 40 gramov bielkovín, 18 gramov sacharidov a osem gramov vlákniny.

Info o recepte

Ingrediencie:

| 250 g nízkotučného jogurtu
| 30 g srvátkového proteínu (najlepšie vanilkový či jahodový)
| 50 g malín
| 50 g čučoriedok

kuracie gulky

Postup prípravy receptu:

1. Do misky pridáme jogurt a proteínový prášok. Spolu premiešame.

2. Umyjeme si maliny a čučoriedky, pridáme ich do hmoty a podľa potreby premiešame.