Pravda o počtoch opakovaní a ich úlohe pri raste svalov
Diétne nápoje? Toto robia vášmu telu
Postava ako Jennifer Aniston? Jej trénerka vám poradí
Tri dôvody, prečo v diéte využívať konopné semená
Reklama
Suplementy

Štyri fámy, ktoré zvyšujú vaše očakávania u suplementov

ikonkaNie je vôbec vzácne vidieť cvičenca s elánom, ktorý si objedná prelomový doplnok výživy s veľkou nádejou, že bude konečne zreteľne svalnatejší a vyrysovanejší. S nádejou, že sa tak stane v priebehu týždňov. S nádejou, ktorá sa po využívaní suplementu premení na sklamanie.

V tomto článku vám prinášame štyri fámy, ktoré u spotrebiteľov len zvyšujú očakávania, ktoré vkladajú do doplnkov výživy. Ak si ich budete pri najbližšom nákupe vedomí, vyhnete sa možnému sklamaniu.

1. Vďaka suplementom budete svalnatejší, silnejší, chudší
Suplementy sa vyrábajú v prvom rade preto, aby na nich spoločnosti zarobili. Najviac peňazí teda výrobcovia míňajú na marketing. Ten je agresívny a využíva odvážne tvrdenia, ako aj ľahko manipulovateľné fotky „pred“ a „po“. Opierajú sa o štúdie, známe osobnosti z fitness priemyslu a populárne magazíny. Všetko je to len ilúzia a reklame netreba veriť. Samé o sebe doplnky výživy zázraky neurobia ani v prípade, ak v skutočnosti majú pozitívny účinok.

2. Suplementy vám postačia na úspech vo fitnesss a kulturistike
Mnoho súťažných pretekárov vo fitness či kulturistike propaguje najrôznejšie doplnky výživy a často aj v rozhovoroch a na videách uvádzajú prehnané množstvá, ktoré v skutočnosti ani neužívajú. Budí to potom dojem, že aj vám bude stačiť užívať veľké množstvo doplnkov a budete vyzerať tak ako oni. Pravdou však je, že to chce správnu diétu, dobrú genetiku, tvrdú prácu v posilňovni, dostatok regenerácie, trpezlivosť a často aj potenciálne nebezpečné steroidy.

3. Suplementy majú okamžitý pozitívny účinok
Treba si uvedomiť, že nejde o žiadnu zázračnú tabletku. Doplnky výživy majú svoj názov odvedený od toho, že len niečo dopĺňajú. Ak od nich čakáte zázraky, budete sklamaní. Aj tie najlepšie spaľovače tuku fungujú len vtedy, ak máte dobrú diétu a cvičíte pravidelne a správne.

4. Všetky suplementy fungujú a to u každého
Na trhu sú v podstate tri skupiny doplnkov výživy: suplementy s preukázateľným pozitívnym účinkom, suplementy s minimálnym až žiadnym účinkom, suplementy s potenciálnym rizikom pre zdravie. Faktom je, že väčšina doplnkov výživy spadá do druhej skupiny. A pokiaľ ide o tú prvú, nie u každého môže každý doplnok výživy aj fungovať.Zviditeľnite svoj e-shop, firmu či produkt na našom webe!

Mohlo by vás zaujímať:

aky-je-rozdiel-medzi-srvatkovym-a-sojovym-proteinom-co-ziskate-ich-spojenimAký je rozdiel medzi srvátkovým a sójovým proteínom? Čo získate ich spojením?pat-suplementov-pre-rychly-narast-svalovej-hmotyPäť suplementov pre rýchly nárast svalovej hmoty kolko-proteinov-by-ste-mali-denne-vypitKoľko proteínov by ste mali denne vypiť? tie-najlepsie-suplementy-pre-regeneraciu-svalovTie najlepšie suplementy pre regeneráciu svalovdoplnky-vyzivy-vs-anabolicke-steroidyDoplnky výživy vs. anabolické steroidy
Vylúčenie zodpovednosti: Informácie uverejnené v článku nie sú náhradou rád špecializovaného doktora a majú len informatívny charakter. Nezodpovedáme za zranenia a ujmy, ktoré pri ich využití nastanú. Pred ich aplikovaním odporúčame konzultáciu s lekárom alebo iným odborníkom!
Facebook Twitter RSS

E-KNIHY ZADARMO   ·   COOKIES   ·   REKLAMA   ·   KONTAKT

© 2013 - 2017 SlovakFitness.sk
Webdesign and Internet media - Streftec TOPlist