Prestaňte s fajčením pomocou týchto 10 tipov
Zhrešili ste v diéte? Napravte to týmto tréningom
Chcete ušetriť. Je však rybací olej dostatočnou ochranou kĺbov
10 jedál a nápojov, ktoré sú ako stvorené pre leto
Reklama
Motivácia

Nastavte svoju myseľ správne a tešte sa z chudnutia

ikonkaTrávime veľa času tým, že sa snažíme odolať pokušeniu a motivovať sa k cvičeniu. Aby sme si ušetrili čas i námahu, mali by sme mať v prvom rade správne nastavenú myseľ. Myseľ, ktorá nás bude hnať k tomu, aby sme skutočne chceli dosiahnuť daný cieľ.

Správne myslenie znamená, že namiesto vnímania prekážok, začneme vnímať prospech, ktorý napríklad z chudnutia budeme mať. Väčšinou za neúspešným chudnutím nestojí zlý tréning alebo zlá diéta, ale zle nastavená myseľ.

Ak si budete hovoriť, že sa pokúšate chudnúť, zostanete pravdepodobne len pri snažení. Musíte svoje podvedomie vycvičiť tak, aby bolo silné a disciplinované. Tak, aby ste robili skutočne kroky k dosiahnutiu vášho cieľa. K zmene myslenia vám pomôžu tieto tri kroky:

1. Analyzujte si svoju myseľ
Zamyslite sa nad tým, čo vo vašom myslení predstavuje prekážky, ktoré vám bránia urobiť pevné a odhodlané rozhodnutie schudnúť. Možno sa vám to zdá príliš zložité alebo nemožné, možno si myslíte, že nezvládnete tréningy alebo že sa nedokážete zdravšie stravovať. Analyzujte svoje myslenie a nájdite podobné prekážky.

2. Zbavte sa negatívnych myšlienok
Druhým krokom bude tieto prekážky z vašej mysle odstrániť. Musíte z nej dostať preč všetky negatívne myšlienky a pochybnosti. Pri každej jednej sa opýtajte, či je skutočne pádny dôvod na to, aby ste jej verili. Ak totiž veríte tomu, že za žiadnych okolností neschudnete, potom nebudete dostatočne motivovaní, aby ste svoj cieľ dosiahli. Nájdite si príklad obéznych ľudí, ktorí dokázali schudnúť na zdravú hmotnosť. Keď to dokázali oni, prečo by ste to nemali zvládnuť aj vy?

3. Naplňte myseľ pozitívnymi myšlienkami
Posledným krokom je naplniť vašu myseľ novými, pozitívnymi myšlienkami. Prestaňte si tiež hovoriť veci, ako „pokúsim sa schudnúť“, ale začnite si hovoriť: „Schudnem, pretože budem vyzerať dobre a cítiť sa lepšie.“ Keď budete mať v mysli takéto myšlienky, potom motiváciu k cvičeniu a diéte nájdete pomerne ľahko.Zviditeľnite svoj e-shop, firmu či produkt na našom webe!

Mohlo by vás zaujímať:

tipy-ktore-vam-pomozu-bojovat-proti-vynechavaniu-treningovTipy, ktoré vám pomôžu bojovať proti vynechávaniu tréningovmyslite-pozitivne-tieto-tipy-vam-k-tomu-pomozuMyslite pozitívne! Tieto tipy vám k tomu pomôžu veci-ktorymi-mozete-zaujat-vasho-osobneho-treneraVeci, ktorými môžete zaujať vášho osobného trénera ako-si-stanovit-ciele-ktore-vas-inspirujuAko si stanoviť ciele, ktoré vás inšpirujú? chcete-schudnut-a-partner-vas-nepodporuje-skuste-toto-riesenieChcete schudnúť a partner vás nepodporuje? Skúste toto riešenie
Vylúčenie zodpovednosti: Informácie uverejnené v článku nie sú náhradou rád špecializovaného doktora a majú len informatívny charakter. Nezodpovedáme za zranenia a ujmy, ktoré pri ich využití nastanú. Pred ich aplikovaním odporúčame konzultáciu s lekárom alebo iným odborníkom!
Neprehliadnite
Aj tu môžete propagovať svoju firmu!
Najnovšie články
Fitness diskusia
Databáza cvikov
Facebook Twitter RSS

E-KNIHY ZADARMO   ·   COOKIES   ·   REKLAMA   ·   KONTAKT

© 2013 - 2017 SlovakFitness.sk
Webdesign and Internet media - Streftec TOPlist