Naberte svaly s DTP II. - Tréning k rastu svalovej hmoty
Tie najlepšie suplementy pre regeneráciu svalov
Naberte svaly s DTP I. - Výživa k rastu svalovej hmoty
Budujte svaly vďaka princípom Joe Weidera
Reklama
Kulturistika

Heatha ohrozujú Ramy a Bonac, Lewis v 212-ke opäť dominantný

ikonkaV piatok sme spoznali prvých víťazov Olympia Weekend-u. Šampiónov dvoch kulturistických kategórií spoznáme v sobotu. Už aj oni sa však postavili v Las Vegas na pódium. Za sebou majú semifinálové vyvolávania, ktoré toho napovedali veľa pred veľkým finále.

Mr. Olympia

Prvý deň kulturistického zápolenia ukázal, že Mamdouh Elssbiay nepreháňal na tlačovej konferencii so svojimi slovami a naozaj ukázal niečo, čo pódia v Las Vegas ešte nevideli. Samozrejme, len v rámci jeho vlastnej formy, ktorá je najlepšia, akou sa kedy na súťaži prezentoval.

„Big Ramy“ svojou mohutnosťou predčil aj úradujúceho šampióna Phila Heatha, ktorý je stále hlavným favoritom. V piatok však nebol pripravený optimálne, čo zvyšuje šance Elssbiayovi, ktorý do dokonalosti postráda viac detailov.

Tohtoročná Olympia nebude taká zrejmá ako tá minuloročná a o titul nemusia bojovať len dvaja borci. Výbornú formu predviedol možno až trochu nečakane vzrastom nižší William Bonac z Holandska. Či to bude stačiť k zosadeniu súčasného kráľa je však otázne. Rozuzlenie príde v sobotu.

Po tejto trojici je medzera a ďalší borci si to už rozdajú len o „zemiakovú medailu“. Problémy by mohli mať hviezdy Dexter Jackson a Shawn Rhoden, ktorým na krk dýchajú Brandon Curry, Nathan De Asha, Roelly Winklaar či Cedric McMillan.


2012 Olympia

Semifinále absolvovali aj pretekári v ľahšej váhovej kategórii do 212 libier, medzi ktorými bol papierovým favoritom päťnásobný šampión James „Flex“ Lewis.

Ten opäť vyčnieval a už po piatku je zrejmé, že získa svoj šiesty titul po sebe. Boj o druhé miesto bude pravdepodobne medzi Ahmadom Ashkananim z Kuvajtu a Josem Raymondom z USA. Veľmi dobrou formou potešil českých fanúšikov Milan Šádek.

Zviditeľnite svoj e-shop, firmu či produkt na našom webe!

Mohlo by vás zaujímať:

trening-kulturistu-xviii-shawn-rhoden-a-chrbatTréning kulturistu XVIII. – Shawn Rhoden a chrbáttrening-legendy-xi-jay-cutler-a-trening-stehienTréning legendy XI. – Jay Cutler a tréning stehienheath-vyrovnal-arnoldov-zapis-lewis-sa-k-nemu-priblizilHeath vyrovnal Arnoldov zápis, Lewis sa k nemu priblížilbikini-maju-novu-sampionku-physique-muzov-i-zien-nieBikini majú novú šampiónku, Physique mužov i žien nie ondrejovicova-na-13-mieste-ako-dopadol-legendarny-wheelerOndrejovičová na 13. mieste. Ako dopadol legendárny Wheeler?
Vylúčenie zodpovednosti: Informácie uverejnené v článku nie sú náhradou rád špecializovaného doktora a majú len informatívny charakter. Nezodpovedáme za zranenia a ujmy, ktoré pri ich využití nastanú. Pred ich aplikovaním odporúčame konzultáciu s lekárom alebo iným odborníkom!
Neprehliadnite
Aj tu môžete propagovať svoju firmu!
Najnovšie články
www.autodielyexpert.sk
Fitness diskusia
Databáza cvikov
Facebook Twitter RSS

E-KNIHY ZADARMO   ·   COOKIES   ·   REKLAMA   ·   KONTAKT

© 2013 - 2017 SlovakFitness.sk
Webdesign and Internet media - Streftec TOPlist