SlovakFitness.sk

Zaujímavosti 24. 12. 2017

SlovakFitness.sk vám praje Šťastné a veselé Vianoce!

ikonka
Sviatky pokoja a pohody sú tu a my chceme využiť túto príležitosť, aby sme popriali čitateľom a priaznivcom nášho webu SlovakFitness.sk Šťastné a veselé Vianoce, ako aj príjemné prežitie sviatočných dní v kruhu rodiny a blízkych.

Zároveň by sme sa vám chceli poďakovať za to, že ste nás aj v tomto roku čítali i za to, že ste našimi fanúšikmi na Facebooku. Sme radi, že vás máme a veríme, že vám naša práca pomáha dosiahnuť zlepšenia v živote, či už po fyzickej alebo duševnej stránke.

V nasledujúcich dňoch si chceme trochu rodinnej pohody užiť aj my, a tak vám snáď nebude prekážať, že si dáme menšiu prestávku a nebudeme prinášať nové články. Ak však na náš web zablúdite, nájdete na ňom počas budúceho týždňa už tradičné každodenné prehľady najpopulárnejších a najlepších článkov roka podľa jednotlivých rubrík.

Ak ste vernými čitateľmi a staršie články si pripomínať nemusíte, radi vás na SlovakFitness.sk privítame opäť v novom roku. Od 2. januára už znova začneme publikovať nové články zamerané na to, aby bol pre vás aj rok 2018 plný pozitívnych zmien.

Šťastné a veselé Vianoce!

V roku 2016 sme sa vás opýtali, či by ste privítali web alebo rubriku o osobnom rozvoji. 90,11 % z vás odpovedalo „áno“. Preto sme pre vás pripravili nový web Uspech.MNE.sk. Budeme radi, ak ho podporíte aj na Facebooku:Nahlásiť chybu


Mohlo by vás zaujímať:
citte-sa-a-vyzerajte-lepsie-riesenia-troch-problemov-suvisiacich-so-starnutimCíťte sa a vyzerajte lepšie: Riešenia troch problémov súvisiacich so starnutímtop-3-hodinky-suunto-ktore-vas-nezruinujuTOP 3 hodinky Suunto, ktoré vás nezruinujúako-dlho-trva-kym-u-vas-nastupi-pretrenovanieAko dlho trvá, kým u vás nastúpi pretrénovanie? idealna-dlzka-zdriemnutia-preco-by-ste-ho-mali-zaradit-do-zivotaIdeálna dĺžka zdriemnutia. Prečo by ste ho mali zaradiť do života?co-je-lepsie-pre-regeneraciu-sauna-alebo-ladovy-kupelČo je lepšie pre regeneráciu, sauna alebo ľadový kúpeľ?
Vylúčenie zodpovednosti: Informácie uverejnené v článku nie sú náhradou rád špecializovaného doktora a majú len informatívny charakter. Nezodpovedáme za zranenia a ujmy, ktoré pri ich využití nastanú. Pred ich aplikovaním odporúčame konzultáciu s lekárom alebo iným odborníkom!
Neprehliadnite
Magazín úspechu
Najnovšie články
www.autodielyexpert.sk
Fitness diskusia
Databáza cvikov
E-knihy zadarmo!
Nájdete nás aj na Facebooku.NÁVRAT HORE  hore
E-KNIHY ZADARMO · COOKIES · REKLAMA · KONTAKT

© 2013 - 2018 SlovakFitness.sk

Streftec - Webdesign & Media
TOPlist