Štyri intenzívne tréningy bez potreby posilňovne
17 ľahkých spôsobov, ako si vytvoriť zdravšiu domácnosť
5 tréningov pre rozvoj hmoty vášho chrbta
Tréning legendy IV. – Dave Draper a jeho obľúbený program
Reklama
Zaujímavosti

SlovakFitness.sk vám praje Šťastné a veselé Vianoce!

ikonkaSviatky pokoja a pohody sú tu a my chceme využiť túto príležitosť, aby sme popriali čitateľom a priaznivcom nášho webu SlovakFitness.sk Šťastné a veselé Vianoce, ako aj príjemné prežitie sviatočných dní v kruhu rodiny a blízkych.

Zároveň by sme sa vám chceli poďakovať za to, že ste nás aj v tomto roku čítali i za to, že ste našimi fanúšikmi na Facebooku. Sme radi, že vás máme a veríme, že vám naša práca pomáha dosiahnuť zlepšenia v živote, či už po fyzickej alebo duševnej stránke.

V nasledujúcich dňoch si chceme trochu rodinnej pohody užiť aj my, a tak vám snáď nebude prekážať, že si dáme menšiu prestávku a nebudeme prinášať nové články. Ak však na náš web zablúdite, nájdete na ňom počas budúceho týždňa už tradičné každodenné prehľady najpopulárnejších a najlepších článkov roka podľa jednotlivých rubrík.

Ak ste vernými čitateľmi a staršie články si pripomínať nemusíte, radi vás na SlovakFitness.sk privítame opäť v novom roku. Od 2. januára už znova začneme publikovať nové články zamerané na to, aby bol pre vás aj rok 2018 plný pozitívnych zmien.

Šťastné a veselé Vianoce!

Zviditeľnite svoj e-shop, firmu či produkt na našom webe!

Mohlo by vás zaujímať:

kolko-trva-schudnutie-5-kil-je-rychlost-chudnutia-vobec-dolezitaKoľko trvá schudnutie 5 kíl? Je rýchlosť chudnutia vôbec dôležitá? najpopularnejsie-clanky-roka-2017-o-zdraviNajpopulárnejšie články roka 2017 o zdravídietne-napoje-toto-robia-vasmu-teluDiétne nápoje? Toto robia vášmu telu sportove-hodinky-potrebujete-ich-pri-cviceniŠportové hodinky: Potrebujete ich pri cvičení?akymi-sposobmi-zvysuje-cvicenie-sebadoveruAkými spôsobmi zvyšuje cvičenie sebadôveru?
Vylúčenie zodpovednosti: Informácie uverejnené v článku nie sú náhradou rád špecializovaného doktora a majú len informatívny charakter. Nezodpovedáme za zranenia a ujmy, ktoré pri ich využití nastanú. Pred ich aplikovaním odporúčame konzultáciu s lekárom alebo iným odborníkom!
Facebook Twitter RSS

E-KNIHY ZADARMO   ·   COOKIES   ·   REKLAMA   ·   KONTAKT

© 2013 - 2018 SlovakFitness.sk
Webdesign and Internet media - Streftec TOPlist