Štyri intenzívne tréningy bez potreby posilňovne
17 ľahkých spôsobov, ako si vytvoriť zdravšiu domácnosť
5 tréningov pre rozvoj hmoty vášho chrbta
Tréning legendy IV. – Dave Draper a jeho obľúbený program
Reklama
Motivácia

Najpopulárnejšie články roka 2017 o motivácii

ikonkaTento rok sa naplní už o pár dní, a preto sme sa opäť po roku pre vás rozhodli pripraviť sériu článkov, v ktorých ponúkame prehľad najpopulárnejších článkoch v jednotlivých rubrikách. Dnes si pripomenieme to najlepšie, čo sme v roku 2017 publikovali o motivácii.

Najpopulárnejšie články medzi návštevníkmi

1. | Sedem tipov, ako prekonať prekážky vo vašom tréningu (február)
Mali by ste vedieť, že pravidelné cvičenie neprináša len zlepšenie vašej fyzickej podoby, ale aj stavu vášho fyzického i mentálneho zdravia. Napriek tomu má však mnoho ľudí problém cvičiť pravidelne. Často sa vyskytne prekážka, na ktorú sa ľudia radi vyhovoria.

Prečítať celý článok »

2. | Päť motivačných tipov pre ľudí snažiacich sa schudnúť (február)
Skutočná motivácia k chudnutiu väčšinou začína až vtedy, keď ste motivovaní zlepšiť si aj iné oblasti svojho života. Ak máte neporiadok v nich, je ťažké dodržiavať tréning, výživové plány a dosiahnuť svoj vytúžený cieľ.

Prečítať celý článok »

3. | Rozhovor s internetovou senzáciou Jeffom Seidom + jeho tréning (január)
Jeff Seid je americký fitness model, ktorý skúšal preraziť vo fitness súťažení, no napokon ovládol svet internetu a sociálnych médií. Teraz vám prinášame rozhovor, ktorý vás môže inšpirovať do vášho ďalšieho snaženia.

Prečítať celý článok »

Najlepšie články podľa redakcie

1. | Ako získať motiváciu k transformácii svojho tela? (september)
Viete, že chcete zmeniť svoje telo a viete, či by ste chceli schudnúť alebo nabrať svaly. Možno aj viete, čo preto musíte urobiť. Problémom však môže byť nedostatok motivácie.

Prečítať celý článok »

2. | Myslite pozitívne! Tieto tipy vám k tomu pomôžu (máj)
Pozitívne myslenie umožňuje ľuďom koncentrovať sa na svoje silné stránky a motivuje k dosahovaniu úspechov. Je ľahšie prežiť deň a dosiahnuť úspech, ak myslíte pozitívne a nie negatívne.

Prečítať celý článok »

3. | Chcete schudnúť a partner vás nepodporuje? Skúste toto riešenie (apríl)
Predstavte si situáciu, že prídete v piatok domov z práce, a keďže chcete vybudovať krajšie a zdravšie telo, rozmýšľate o tom, že by ste s partnerom alebo partnerkou vyšli na podvečernú prechádzku. Potom však príde z práce vaša polovička. Tá príde z roboty tiež unavená, ale nezdieľa vaše nadšenie a na prechádzku sa jej nechce.

Prečítať celý článok »

Zviditeľnite svoj e-shop, firmu či produkt na našom webe!

Mohlo by vás zaujímať:

13-inspirativnych-citatov-pre-uspesny-rok-201813 inšpiratívnych citátov pre úspešný rok 2018stastny-novy-rok-2018-plny-osobnych-uspechovŠťastný nový rok 2018 plný osobných úspechovtipy-ktore-vam-v-priebehu-tyzdna-pomozu-schudnut-sviatocne-kilaTipy, ktoré vám v priebehu týždňa pomôžu schudnúť sviatočné kilá pripravte-svoju-mysel-na-transformaciu-telaPripravte svoju myseľ na transformáciu tela rozhovor-s-trenerom-celebrit-diegom-sebastianom-ukazkovy-planRozhovor s trénerom celebrít Diegom Sebastianom + ukážkový plán
Vylúčenie zodpovednosti: Informácie uverejnené v článku nie sú náhradou rád špecializovaného doktora a majú len informatívny charakter. Nezodpovedáme za zranenia a ujmy, ktoré pri ich využití nastanú. Pred ich aplikovaním odporúčame konzultáciu s lekárom alebo iným odborníkom!
Facebook Twitter RSS

E-KNIHY ZADARMO   ·   COOKIES   ·   REKLAMA   ·   KONTAKT

© 2013 - 2018 SlovakFitness.sk
Webdesign and Internet media - Streftec TOPlist