SlovakFitness.sk

Tréning 28. 12. 2017

Najpopulárnejšie články roka 2017 o tréningu

ikonka
Tento rok sa naplní už o pár dní, a preto sme sa opäť po roku pre vás rozhodli pripraviť sériu článkov, v ktorých ponúkame prehľad najpopulárnejších článkoch v jednotlivých rubrikách. Dnes si pripomenieme to najlepšie, čo sme v roku 2017 publikovali o tréningu.

Najpopulárnejšie články medzi návštevníkmi

1. | Šesť špičkových cvikov, ktoré pravdepodobne nerobíte (február)
Drepy, tlaky, príťahy sú základmi budovania svalovej hmoty. Existuje však aj niekoľko skvelých cvikov, ktoré nájdete v arzenáli bežného cvičenca len zriedka. Prinášame vám šesť z nich.

Prečítať celý článok »

2. | Štyri základné dôvody, prečo ešte nie ste vyšportovaní (marec)
Ak sa snažíte schudnúť a vybudovať vyšportované telo, ale nedarí sa vám to, nemusíte automaticky hľadať rôzne špeciálne techniky a triky, ako si proces zefektívniť. Najskôr musíte zistiť, či nerobíte chybu v základoch.

Prečítať celý článok »

3. | Atraktívny tréning brucha, ktorý vám vylepší tehličky (apríl)
Ktorý chlap by nechcel mať na bruchu vyrysované tehličky? Dokážu zmeniť váš život. Budete sa cítiť istejšie, lepšie a samozrejme aj zdravšie. Nie je však ľahké dosiahnuť ich, čo ich prestíž ešte viac zvyšuje.

Prečítať celý článok »

4. | Šesť cvikov, ktoré vám garantovane prinesú nové svaly (november)
Skúsenejší cvičenci možno spozorovali chybu, ktorej sa dopúšťajú začiatočníci i mierne pokročilí nadšenci budovania svalovej hmoty – vyberajú si nesprávne cviky a márnia nimi dlhý čas v posilňovni. Aké cviky by však mali robiť namiesto toho?

Prečítať celý článok »

5. | Päť vecí, ktoré musíte urobiť, ak vám nerastú svaly (december)
Dlho sa vám darilo budovať novú svalovú hmotu a dlho ste získavali novú silu. Potom to však všetko zastalo a ste frustrovaní. Nebojte sa. Stáva sa to a je to vcelku bežné. Čo musíte urobiť, aby ste znova naštartovali proces budovanie svalovej hmoty a sily?

Prečítať celý článok »

Najlepšie články podľa redakcie

1. | Päť cvikov, ktoré zvýšia vašu športovú výkonnosť (január)
Chcete podávať lepšie výkony v športe, ktorému sa súťažne či rekreačne venujete? Posilňovanie pomôže. Pomôže však ešte viac, ak si vyberiete tie správne cviky a nebudete strácať energiu tými neefektívnymi.

Prečítať celý článok »

2. | Budujte svaly vďaka princípom Joe Weidera (október)
Weider vybudoval svoju postavu v časoch, kedy sa nevyužívali anabolické steroidy a doplnky výživy neboli tak rozšírené ako v súčasnosti. Počas svojej púte si všimol, že niektoré veci pomáhajú budovať svaly efektívnejšie a neskôr o tom písal aj vo svojich článkoch.

Prečítať celý článok »

3. | Vysoko intenzívny tréning pre silu, chudnutie a kondíciu (jún)
Chcete sa zbaviť zvyšných tukových zásob a zároveň popracovať na základoch pre ďalšiu objemovku? Chcete v jednom tréningu budovať aj kondíciu, aj silu? Potom ste na správnej adrese.

Prečítať celý článok »

4. | Odhaľujeme najhlúpejšie mýty o tréningu brucha (máj)
Čo hovorí lepšie o kondičnej úrovni cvičenca? Veľké bicepsy alebo vyrysované brucho? V ideálnom prípade oboje, ale brucho vyhráva. Je totiž potrebná veľká snaha a disciplína, aby ste si vybudovali tehličky a získali tým rešpekt ľudí.

Prečítať celý článok »

5. | Tréning pre skúsených: Tabata pre celé telo (apríl)
Chcete spáliť posledné tukové zásoby a nechcete sa vzdať činiek? Máme pre vás dobrú správu – prinášame vám tréningový plán, vďaka ktorému počas týždňa precvičíte partie celého tela a podporíte chudnutie i budovanie kondície. Má to však jeden háčik – bude to náročné.

Prečítať celý článok »

V roku 2016 sme sa vás opýtali, či by ste privítali web alebo rubriku o osobnom rozvoji. 90,11 % z vás odpovedalo „áno“. Preto sme pre vás pripravili nový web Uspech.MNE.sk. Budeme radi, ak ho podporíte aj na Facebooku:Nahlásiť chybu


Mohlo by vás zaujímať:
chrante-si-chodidla-a-posilnite-si-ich-tymto-cvicenimChráňte si chodidlá a posilnite si ich týmto cvičenímkardio-efektivnejsie-vyuzite-tychto-10-tipovKardio efektívnejšie? Využite týchto 10 tipovsest-zlych-cvikov-podla-vedy-ako-ich-nahraditŠesť zlých cvikov podľa vedy. Ako ich nahradiť?tri-skvele-sposoby-ktorym-si-vylepsite-trening-na-bezeckom-paseTri skvelé spôsoby, ktorým si vylepšíte tréning na bežeckom páseako-vyriesit-problem-nedostatku-miesta-v-satnovej-skrinkeAko vyriešiť problém nedostatku miesta v šatňovej skrinke?
Vylúčenie zodpovednosti: Informácie uverejnené v článku nie sú náhradou rád špecializovaného doktora a majú len informatívny charakter. Nezodpovedáme za zranenia a ujmy, ktoré pri ich využití nastanú. Pred ich aplikovaním odporúčame konzultáciu s lekárom alebo iným odborníkom!
Neprehliadnite
Najnovšie články
www.autodielyexpert.sk
Fitness diskusia
Databáza cvikov
E-knihy zadarmo!
Nájdete nás aj na Facebooku.NÁVRAT HORE  hore
E-KNIHY ZADARMO · COOKIES · REKLAMA · KONTAKT

© 2013 - 2018 SlovakFitness.sk

Streftec - Webdesign & Media
TOPlist