SlovakFitness.sk

Tréning 06. 04. 2018

FITFEST 2018 bude v Bratislave už v júni. Čo nás čaká v druhom ročníku?

ikonka
V dnešnej uponáhľanej dobe sme obklopení stresom a nemáme čas na to najdôležitejšie, čo v živote máme – Seba.

Začnime sa zaoberať svojim životným štýlom, kondíciou, výživou, či krásou. Pretože kvalitu nášho života ovplyvňujeme vlastným zdravým, fyzickým i duševným. Preto sme sa rozhodli na jednom mieste zlúčiť 4 piliere, a to ZDRAVIE, MYSEĽ, ŠPORT, JEDLO.

Pozývame Vás na festival FITFEST, ktorý sa bude konať na Železnej studienke v Bratislave v dňoch 16. a 17.06.2018. Súčasťou festivalu je cielená športová zábava, široký výber tréningov (Pilates, Yoga, Crossfit a iné), na ktoré sa môžete registrovať v aplikácii MoovAss. Pripravená je široká ponuka zdravého jedla, výživové poradenstvo a diagnostiky. Pre pokoj duše na Vás čaká ezoterika, olejové a iné masáže. Počas celého festivalu budú prebiehať prednášky s odborníkmi na aktuálne témy, sprevádzané skvelou hudbou známych interpretov ako Paľo Hammel, SIMA, Peter Bažík a ďalší.

Teší sa na Vás moderátor festivalu Robo Papp a celý tím ľudí, pripravených ukázať Vám, ako sa zorientovať v mori informácií o tom, ako byť „fest fit“. Viac informácii na našej FUN PAGE alebo na www.fitfest.sk

V roku 2016 sme sa vás opýtali, či by ste privítali web alebo rubriku o osobnom rozvoji. 90,11 % z vás odpovedalo „áno“. Preto sme pre vás pripravili nový web Uspech.MNE.sk. Budeme radi, ak ho podporíte aj na Facebooku:Nahlásiť chybu


Mohlo by vás zaujímať:
chrante-si-chodidla-a-posilnite-si-ich-tymto-cvicenimChráňte si chodidlá a posilnite si ich týmto cvičenímkardio-efektivnejsie-vyuzite-tychto-10-tipovKardio efektívnejšie? Využite týchto 10 tipovsest-zlych-cvikov-podla-vedy-ako-ich-nahraditŠesť zlých cvikov podľa vedy. Ako ich nahradiť?tri-skvele-sposoby-ktorym-si-vylepsite-trening-na-bezeckom-paseTri skvelé spôsoby, ktorým si vylepšíte tréning na bežeckom páseako-vyriesit-problem-nedostatku-miesta-v-satnovej-skrinkeAko vyriešiť problém nedostatku miesta v šatňovej skrinke?
Vylúčenie zodpovednosti: Informácie uverejnené v článku nie sú náhradou rád špecializovaného doktora a majú len informatívny charakter. Nezodpovedáme za zranenia a ujmy, ktoré pri ich využití nastanú. Pred ich aplikovaním odporúčame konzultáciu s lekárom alebo iným odborníkom!
Neprehliadnite
Najnovšie články
www.autodielyexpert.sk
Fitness diskusia
Databáza cvikov
E-knihy zadarmo!
Nájdete nás aj na Facebooku.NÁVRAT HORE  hore
E-KNIHY ZADARMO · COOKIES · REKLAMA · KONTAKT

© 2013 - 2018 SlovakFitness.sk

Streftec - Webdesign & Media
TOPlist