SlovakFitness.sk

Motivácia 08. 04. 2018

Úspech a lepší život: Prehľad článkov, ktoré vám pomôžu rásť (14. týždeň 2018)

ikonka
Máme za sebou ďalší týždeň nášho života. Chcete byť aj po ňom o niečo bližšie k úspechu v osobnom i pracovnom živote? Chcete mať o niečo lepší život? Prinášame vám prehľad článkov z magazínu Uspech.MNE.sk, ktoré vám k tomu napomôžu.

Čo zabíja vašu cestu za šťastím?

Nikdy sme sa nemali lepšie ako v súčasnosti, no i tak v tejto dobe je viac nešťastných ľudí ako kedykoľvek predtým. Prečo?

Prečítajte si celý článok »

Hudba ovplyvňuje produktivitu práce. Ako?

Hudba nie je už len doménou osobného života, ale v čoraz väčšej miere zohráva dôležitú úlohu aj v práci. Ako ale ovplyvňuje našu koncentráciu a produktivitu?

Prečítajte si celý článok »

10 jednoduchých tipov, ako ušetriť pri nákupe potravín

Na Slovensku väčšina domácnosti žije od výplaty k výplate. Medzi najväčšie výdavky sa radí nákup potravín. Na nich sa dá aj významne ušetriť.

Prečítajte si celý článok »

Chcete byť bohatí? Bill Gates vám poradí

Bill Gates je jedným z najbohatších ľudí sveta a hoci nehovorí často o peniazoch a investovaní, počas rokov už zdieľal s ľuďmi niekoľko skvelých tipov. Mnoho z nich sa dá uplatniť pri podnikaní i v osobnom živote.

Prečítajte si celý článok »

Ako získať viac zjednodušením svojho života?

Všetci chceme získať kontrolu nad svojím životom a zjednodušenie je jedna z možností, ako to aspoň čiastočne dosiahnuť. V živote toho nepotrebujeme až tak veľa a množstvo vecí uchovávame zbytočne.

Prečítajte si celý článok »

Ako sa vyrovnávať s komplikáciami v živote?

Ste na dobrej ceste za vašim cieľom a vládne u vás nadšenie, že sa k nemu deň čo deň približujete. Znenazdajky však príde problém. Prekážka. Čo teraz?

Prečítajte si celý článok »

Nezmeškajte nové články a staňte sa fanúšikom magazínu Uspech.MNE.sk na Facebooku.

V roku 2016 sme sa vás opýtali, či by ste privítali web alebo rubriku o osobnom rozvoji. 90,11 % z vás odpovedalo „áno“. Preto sme pre vás pripravili nový web Uspech.MNE.sk. Budeme radi, ak ho podporíte aj na Facebooku:Nahlásiť chybu


Mohlo by vás zaujímať:
zlepsite-svoju-formu-presmerovanim-svojej-pozornostiZlepšite svoju formu presmerovaním svojej pozornosti!uspech-a-lepsi-zivot-prehlad-clankov-ktore-vam-pomozu-rast-15-tyzden-2018Úspech a lepší život: Prehľad článkov, ktoré vám pomôžu rásť (15. týždeň 2018)co-robit-ak-o-sebe-zacneme-pochybovatČo robiť, ak o sebe začneme pochybovať? 10-dovodov-preco-nenavidite-cvicenie-co-s-nimi-robit10 dôvodov, prečo nenávidíte cvičenie. Čo s nimi robiť? inspirujte-sa-rozhovorom-so-sampionkou-julianou-malacarneovouInšpirujte sa rozhovorom so šampiónkou Julianou Malacarneovou
Vylúčenie zodpovednosti: Informácie uverejnené v článku nie sú náhradou rád špecializovaného doktora a majú len informatívny charakter. Nezodpovedáme za zranenia a ujmy, ktoré pri ich využití nastanú. Pred ich aplikovaním odporúčame konzultáciu s lekárom alebo iným odborníkom!
Neprehliadnite
Najnovšie články
www.autodielyexpert.sk
Fitness diskusia
Databáza cvikov
E-knihy zadarmo!
Nájdete nás aj na Facebooku.NÁVRAT HORE  hore
E-KNIHY ZADARMO · COOKIES · REKLAMA · KONTAKT

© 2013 - 2018 SlovakFitness.sk

Streftec - Webdesign & Media
TOPlist