SlovakFitness.sk

Motivácia 15. 04. 2018

Úspech a lepší život: Prehľad článkov, ktoré vám pomôžu rásť (15. týždeň 2018)

ikonka
Máme za sebou ďalší týždeň nášho života. Chcete byť aj po ňom o niečo bližšie k úspechu v osobnom i pracovnom živote? Chcete mať o niečo lepší život? Prinášame vám prehľad článkov z magazínu Uspech.MNE.sk, ktoré vám k tomu napomôžu.

Richard Branson pre vás odhalil tajomstvá úspechu

Richard Branson niečo o úspechu vie. Vo veku 16 rokov opustil školu, aby založil študentský magazín. Neskôr založil úspešné nahrávacie štúdio, vytvoril leteckú spoločnosť a dnes pod jeho značku patrí viac ako 200 spoločností.

Prečítajte si celý článok »

Buďte produktívnejší nie tvrdšou, ale rozumnejšou prácou

Mnoho ľudí si myslí, že na to, aby vo svojom živote pokročili a boli produktívni, musia pracovať tvrdo. Do istej miery majú pravdu, ale existuje lepšia alternatíva ako čistá tvrdá práca. Tou je rozumná práca.

Prečítajte si celý článok »

Chcete sa učiť efektívne? Dodržiavajte tieto tipy

Keď sa učíte novú látku, môže sa vám zdať, že je toho príliš veľa a nezvládnete sa to naučiť. Myslíte si, že na to budete potrebovať veľa času. Študijná technika, ktorú vám teraz ponúkame, však skráti čas venovaný učeniu a udrží vás plne koncentrovaných na učivo.

Prečítajte si celý článok »

Peniaze a veci – prečo vás neurobia šťastnými?

Peniaze a veci, ktoré si za ne môžete kúpiť, vám šťastie negarantujú. Dôvody sú rôzne. Prečo vám šťastie chýba napriek tomu, že máte peňazí dostatok?

Prečítajte si celý článok »

Dva spôsoby, ako obohatiť svoj život ľahko a rýchlo

Obohatenie svojho života nemusí byť drahé ani časovo náročné. Aj vaše okolie vám ponúka nespočetné množstvo príležitostí. Len ich musíte objaviť.

Prečítajte si celý článok »

Nezmeškajte nové články a staňte sa fanúšikom magazínu Uspech.MNE.sk na Facebooku.

V roku 2016 sme sa vás opýtali, či by ste privítali web alebo rubriku o osobnom rozvoji. 90,11 % z vás odpovedalo „áno“. Preto sme pre vás pripravili nový web Uspech.MNE.sk. Budeme radi, ak ho podporíte aj na Facebooku:Nahlásiť chybu


Mohlo by vás zaujímať:
zlepsite-svoju-formu-presmerovanim-svojej-pozornostiZlepšite svoju formu presmerovaním svojej pozornosti!uspech-a-lepsi-zivot-prehlad-clankov-ktore-vam-pomozu-rast-14-tyzden-2018Úspech a lepší život: Prehľad článkov, ktoré vám pomôžu rásť (14. týždeň 2018)co-robit-ak-o-sebe-zacneme-pochybovatČo robiť, ak o sebe začneme pochybovať? 10-dovodov-preco-nenavidite-cvicenie-co-s-nimi-robit10 dôvodov, prečo nenávidíte cvičenie. Čo s nimi robiť? inspirujte-sa-rozhovorom-so-sampionkou-julianou-malacarneovouInšpirujte sa rozhovorom so šampiónkou Julianou Malacarneovou
Vylúčenie zodpovednosti: Informácie uverejnené v článku nie sú náhradou rád špecializovaného doktora a majú len informatívny charakter. Nezodpovedáme za zranenia a ujmy, ktoré pri ich využití nastanú. Pred ich aplikovaním odporúčame konzultáciu s lekárom alebo iným odborníkom!
Neprehliadnite
Najnovšie články
www.autodielyexpert.sk
Fitness diskusia
Databáza cvikov
E-knihy zadarmo!
Nájdete nás aj na Facebooku.NÁVRAT HORE  hore
E-KNIHY ZADARMO · COOKIES · REKLAMA · KONTAKT

© 2013 - 2018 SlovakFitness.sk

Streftec - Webdesign & Media
TOPlist