Kulturistika

Profi kulturistika: Jay Cutler a tréning stehien a ramien

05. augusta 2020

V roku 2012 si Jay Cutler zobral pauzu a na Mr. Olympii chýbal. Ako jej štvornásobný víťaz sa nemusel v ďalšej sezóne zúčastniť žiadnej súťaže, aby získal kvalifikačnú kartu, ale účasť na najprestížnejšom podujatí mal istú.

Tridsaťdeväťročný Američan sa v roku 2013 pokúšal pridať do svojej zbierky ďalší titul, no vedel, že proti úradujúcemu šampiónovi Philovi Heathovi to nebude mať ľahké. Odhodlanie mu však nechýbalo, čo dokumentujú aj priložené videá s jeho tréningom stehien a ramien, ktoré sa uskutočnili 11,5 týždňa pred hlavnou kulturistickou súťažou.

Tréning stehien

Tréning ramien

Letný režim, pôvodne z 17.07.2013.