Pre ženy

Najpopulárnejšie články roka o ženskom fitness

28. decembra 2013
Najpopulárnejšie články roka o ženskom fitness
Keďže nový rok je predo dvermi, rozhodli sme sa pre vás pripraviť sériu článkov, v ktorých ponúkame prehľad najpopulárnejších článkov v jednotlivých kategóriách, ktoré sme v roku 2013 vydali. Pripomeňme si to najlepšie, čo sa týkalo ženského fitness.

Najpopulárnejšie články medzi návštevníkmi

1. Efektívne kardio so švihadlom (apríl)
Chcete štíhle a pevné telo? Odpoveď je ľahká a jednoduchá – skúste cvičiť so švihadlom. Viete, ako najefektívnejšie hollywoodske hviezdy pália tuky? Taká Katy Perry, Heidi Klum či Kim Kardashian radi skáču cez švihadlo. A majú na to dobré dôvody.

Prečítať celý článok »

2. Tri cviky pre sexy zadoček (marec)
Ktorá žena by nechcela mať sexy krivky? Snáď každá z nás má tendenciu spájať si toto súslovie s pevným zadkom. V tomto článku sme pre vás pripravili jednoduchý tréning, ktorým si môžete sexy zadoček vypracovať doma.

Prečítať celý článok »

3. Najlepší spôsob, ako spáliť tuk z bruška (apríl)
Väčšina žien by rada schudla v oblasti zadočku a stehien, ktoré ich trápia aj keď majú ploché bruško. Niektoré dámy však majú problém aj s ním. Ako najlepšie spáliť tuk v oblasti brucha?

Najlepšie články podľa redakcie

1. Prečo aj ženy potrebujú cvičiť s činkami? (august)
Často sa môžeme stretnúť so ženami, ktoré sa boja chytiť do rúk činky a držia sa cvičení vo forme jogy či rôznych aeróbnych aktivít. Aj keď sa neboja možných rizík zranenia, namýšľajú si, že budú po takomto cvičení príliš veľké a zdeformované ako profesionálne kulturistky. Pravda je však taká, že akékoľvek pochybnosti o tom, či začať cvičiť s činkami, by ste mali dať za hlavu.

Prečítať celý článok »

2. 5 najlepších cvikov s vlastnou váhou tela pre ženy (júl)
Na to, aby ste si vypracovali pekné a pevné telo, nepotrebujete žiadne náčinie. Postačí vám váha vášho vlastného tela, ktorá pôsobí ako dostatočný odpor pri vykonávaní niektorých cvikov. V tomo sa pozrieme na päť najlepších, s ktorými efektívne spálite kalórie a spevnite telo.

3. Proteíny a ženy (máj)
V máji sa nás na našej stránke na Facebooku pýtala jedna návštevníčka na to, či by proteínové doplnky mali užívať aj ženy. My sme sa tejto vďačnej témy zmocnili a pripravili pre vás článok, v ktorom nájdete odpoveď na túto otázku.