5 zdravých jedál, s ktorými to môžete prehnať
Tréning nalačno? Aký má vplyv na rast svalov a pálenie tukov?
Inšpirujte sa tým, ako sa herec Ryan Reynolds udržiava vo forme
Štyri intenzívne tréningy bez potreby posilňovne
Reklama
Suplementy

Recenzia: Crea-Bomb od Scitec Nutrition

ikonkaŠesť druhov kreatínu, desať aktívnych účinných látok, taurín navyše. Toto všetko a viac sľubuje produkt Crea-Bomb od výrobcu Scitec Nutrition, ktorý sa radí do kategórie komplexných kreatínových zmesí.

Zloženie

Produkt v sebe zahŕňa šesť druhov kreatínu, pričom jedna dávka ich obsahuje dokopy 5 gramov. Okrem klasického a osvedčeného mohohydrátu v ňom nájdete aj mikronizovaný monohydrát, kre-alkalyn, kreatín pyruvát, kreatín citrát a kreatín fosfát. K tomu sa pripája „podporný“ matrix zložený z taurínu, magnézia, vitamínu B3 a kyseliny jablčnej. Neobsahuje cukor ani spartám.

Rozpustnosť a chuť

Jedna dávka sa mieša v 400 ml vody. Rozpustnosť bola dobrá aj v chladnejšej vode, no samozrejme citeľne lepšia vo vlažnej, resp. o čosi teplejšej vode. Vzhľadom na druh produktu však nesklamala. Chuť takisto nebola zlá. Od e-shopu Bestform sme mali k dispozícii príchuť „passion fruit“, ktorá nebola príliš výrazná, ale trochu aj osviežila. Dostupné sú aj ďalšie dve príchute – grapefruit a ružový citrón.

Účinok

Kreatín má vedecky potvrdený vplyv na zvýšenie sily a podporu svalovej hmoty. Viaczložkový kreatín Crea-Bomb je poistkou pre tých, ktorý sa nevedie rozhodnúť pre jeden špecifický druh kreatínu. Ohlasy na jeho dlhšie užívanie sú prevažne pozitívne a vzhľadom na zloženie by s nárastom sily a energie nemal byť problém.

Balenie a cena

Produkt je okrem vzoriek k dispozícií v dvoch štandardných baleniach. Môžete si ho zakúpiť v škatuli s 25 sáčkami, ktoré vám poskytnú dohromady 50 dávok. Môžete si kúpiť aj väčšie balenie v dóze. 660 gramov produktu vám zaistí 110 dávok. Cena ja veľmi prijateľná a vzhľadom ku kvalite pomerne výhodná.

Hodnotenie a verdikt

Zloženie: *****
Chuť: *****
Rozpustnosť: *****
Pomer cena/kvalita: *****
Celkové hodnotenie: *****

Odporučili by sme vám doplnok kúpiť?
Ak hľadáte viaczložkový kreatín za rozumnú cenu, prípravok Crea-Bomb je dobrá voľba. Splní to, čo sa od takéhoto produktu očakáva a chutí pomerne dobre. Spolu s množstvom iných produktov je k dispozícii aj v e-shope Bestform.

Zviditeľnite svoj e-shop, firmu či produkt na našom webe!

Mohlo by vás zaujímať:

aky-je-najlepsi-doplnok-vyzivy-pre-zvysenie-koncentracie-a-intenzityAký je najlepší doplnok výživy pre zvýšenie koncentrácie a intenzity? najpopularnejsie-clanky-roka-2017-o-suplementochNajpopulárnejšie články roka 2017 o suplementochdoplnky-vyzivy-ktore-vam-pomozu-v-boji-s-vianocnym-priberanimDoplnky výživy, ktoré vám pomôžu v boji s vianočným priberanímaky-je-rozdiel-medzi-srvatkovym-a-sojovym-proteinom-co-ziskate-ich-spojenimAký je rozdiel medzi srvátkovým a sójovým proteínom? Čo získate ich spojením?pat-suplementov-pre-rychly-narast-svalovej-hmotyPäť suplementov pre rýchly nárast svalovej hmoty
Vylúčenie zodpovednosti: Informácie uverejnené v článku nie sú náhradou rád špecializovaného doktora a majú len informatívny charakter. Nezodpovedáme za zranenia a ujmy, ktoré pri ich využití nastanú. Pred ich aplikovaním odporúčame konzultáciu s lekárom alebo iným odborníkom!
Facebook Twitter RSS

E-KNIHY ZADARMO   ·   COOKIES   ·   REKLAMA   ·   KONTAKT

© 2013 - 2018 SlovakFitness.sk
Webdesign and Internet media - Streftec TOPlist