SlovakFitness.sk

Kulturistika 27. 04. 2014

Mladý Kuclo víťazom Arnold Classic Brasil

ikonka
V brazílskom Rio de Janeiro sa cez víkend uskutočnil druhý ročník súťaže Arnold Classic Brasil, v ktorom sa predstavili profesionáli z dvoch kategórií. Najviac sledovaná bola kulturistická kategória open.

V nej sa predstavilo štrnásť pretekárov, medzi ktorými však chýbal Ben Pakulski. Najzvučnejšie meno mal Toney Freeman, ktorý však nebojoval o prvenstvo a obsadil piatu priečku. Nakoniec o titul bojovali hlavne Steve Kuclo, Juan Morel a Jonathan Delarosa. V takomto poradí skončil aj pomyslený stupeň víťazov.

Kuclo sa javil ako favorit už od semifinále a vyvolávania vo finále to len potvrdzovali. Nakoniec dvadsaťosemročný rodák z amerického Texasu triumfoval a okrem priamej kvalifikácie na Mr. Olympia si domov odniesol aj šek na 35 000 amerických dolárov.

PORADIE ARNOLD CLASSIC BRASIL 2014:
1. Steve Kuclo, 2. Juan Morel, 3. Jonathan Delarosa, 4. Lionel Beyeke, 5. Toney Freeman, 6. Marius Dohne, 7. William Bonac, 8. Michael Kefalianos, 9. Baitollah Abbaspour, 10. Fred Smalls, 11. Robert Piotrkowicz, 12. Edward Nunn, 13. Martin Kjellström, 14. Julio Balestrin.

--- Fotogaléria z kategórie (externý odkaz)

Fitness žien

V Rio de Janeiro sa súťažilo ešte v kategórii fitness žien, ktoré sa zišli na profesionálnom okruhu IFBB po druhý raz v sezóne. Z dvanástich pretekárok najlepšie dopadla Američanka Bethany Cisterninová, ktorá si tak zaistila aj priamu účasť na septembrovom vrchole sezóny, Olympia Weekend-e.

Výsledky finále – kategória fitness žien: 1. Bethany Cisternino, 2. Regiane DaSilva, 3. Danielle Ruban, 4. Whitney Jones, 5. Ryall Graber-Vasani, 6. Marta Aguiar.

--- Fotogaléria z kategórie (externý odkaz)V roku 2016 sme sa vás opýtali, či by ste privítali web alebo rubriku o osobnom rozvoji. 90,11 % z vás odpovedalo „áno“. Preto sme pre vás pripravili nový web Uspech.MNE.sk. Budeme radi, ak ho podporíte aj na Facebooku:Nahlásiť chybu


Mohlo by vás zaujímať:
trening-kulturistu-xxiv-shawn-rhoden-a-trening-nohTréning kulturistu XXIV. – Shawn Rhoden a tréning nôh trening-legendy-xvii-mike-mentzer-a-chrbatTréning legendy XVII. – Mike Mentzer a chrbát trening-kulturistu-xxiii-roelly-winklaar-a-trening-ramienTréning kulturistu XXIII. – Roelly Winklaar a tréning ramien jubilejny-arnold-classic-sa-stal-koristou-holandanaJubilejný Arnold Classic sa stal korisťou Holanďanauz-o-par-dni-sa-uskutocni-jubilejny-arnold-classic-kalendar-ifbb-proUž o pár dní sa uskutoční jubilejný Arnold Classic + kalendár IFBB Pro
Vylúčenie zodpovednosti: Informácie uverejnené v článku nie sú náhradou rád špecializovaného doktora a majú len informatívny charakter. Nezodpovedáme za zranenia a ujmy, ktoré pri ich využití nastanú. Pred ich aplikovaním odporúčame konzultáciu s lekárom alebo iným odborníkom!
Neprehliadnite
Najnovšie články
www.autodielyexpert.sk
Fitness diskusia
Databáza cvikov
E-knihy zadarmo!
Nájdete nás aj na Facebooku.NÁVRAT HORE  hore
E-KNIHY ZADARMO · COOKIES · REKLAMA · KONTAKT

© 2013 - 2018 SlovakFitness.sk

Streftec - Webdesign & Media
TOPlist