5 zdravých jedál, s ktorými to môžete prehnať
Tréning nalačno? Aký má vplyv na rast svalov a pálenie tukov?
Inšpirujte sa tým, ako sa herec Ryan Reynolds udržiava vo forme
Štyri intenzívne tréningy bez potreby posilňovne
Reklama
Kulturistika

Mladý Kuclo víťazom Arnold Classic Brasil

ikonkaV brazílskom Rio de Janeiro sa cez víkend uskutočnil druhý ročník súťaže Arnold Classic Brasil, v ktorom sa predstavili profesionáli z dvoch kategórií. Najviac sledovaná bola kulturistická kategória open.

V nej sa predstavilo štrnásť pretekárov, medzi ktorými však chýbal Ben Pakulski. Najzvučnejšie meno mal Toney Freeman, ktorý však nebojoval o prvenstvo a obsadil piatu priečku. Nakoniec o titul bojovali hlavne Steve Kuclo, Juan Morel a Jonathan Delarosa. V takomto poradí skončil aj pomyslený stupeň víťazov.

Kuclo sa javil ako favorit už od semifinále a vyvolávania vo finále to len potvrdzovali. Nakoniec dvadsaťosemročný rodák z amerického Texasu triumfoval a okrem priamej kvalifikácie na Mr. Olympia si domov odniesol aj šek na 35 000 amerických dolárov.

PORADIE ARNOLD CLASSIC BRASIL 2014:
1. Steve Kuclo, 2. Juan Morel, 3. Jonathan Delarosa, 4. Lionel Beyeke, 5. Toney Freeman, 6. Marius Dohne, 7. William Bonac, 8. Michael Kefalianos, 9. Baitollah Abbaspour, 10. Fred Smalls, 11. Robert Piotrkowicz, 12. Edward Nunn, 13. Martin Kjellström, 14. Julio Balestrin.

--- Fotogaléria z kategórie (externý odkaz)

Fitness žien

V Rio de Janeiro sa súťažilo ešte v kategórii fitness žien, ktoré sa zišli na profesionálnom okruhu IFBB po druhý raz v sezóne. Z dvanástich pretekárok najlepšie dopadla Američanka Bethany Cisterninová, ktorá si tak zaistila aj priamu účasť na septembrovom vrchole sezóny, Olympia Weekend-e.

Výsledky finále – kategória fitness žien: 1. Bethany Cisternino, 2. Regiane DaSilva, 3. Danielle Ruban, 4. Whitney Jones, 5. Ryall Graber-Vasani, 6. Marta Aguiar.

--- Fotogaléria z kategórie (externý odkaz)Zviditeľnite svoj e-shop, firmu či produkt na našom webe!

Mohlo by vás zaujímať:

trening-legendy-iv-dave-draper-a-jeho-oblubeny-programTréning legendy IV. – Dave Draper a jeho obľúbený program trening-kulturistu-xxi-branch-warren-a-nohy-na-maximumTréning kulturistu XXI. – Branch Warren a nohy na maximum trening-legendy-xiv-flex-wheeler-a-trening-rukTréning legendy XIV. – Flex Wheeler a tréning rúk trening-kulturistu-xx-kai-greene-a-hrudnikTréning kulturistu XX. – Kai Greene a hrudníktrening-legendy-xiii-shawn-ray-a-trening-stehienTréning legendy XIII. – Shawn Ray a tréning stehien
Vylúčenie zodpovednosti: Informácie uverejnené v článku nie sú náhradou rád špecializovaného doktora a majú len informatívny charakter. Nezodpovedáme za zranenia a ujmy, ktoré pri ich využití nastanú. Pred ich aplikovaním odporúčame konzultáciu s lekárom alebo iným odborníkom!
Facebook Twitter RSS

E-KNIHY ZADARMO   ·   COOKIES   ·   REKLAMA   ·   KONTAKT

© 2013 - 2018 SlovakFitness.sk
Webdesign and Internet media - Streftec TOPlist