5 zdravých jedál, s ktorými to môžete prehnať
Tréning nalačno? Aký má vplyv na rast svalov a pálenie tukov?
Inšpirujte sa tým, ako sa herec Ryan Reynolds udržiava vo forme
Štyri intenzívne tréningy bez potreby posilňovne
Reklama
Suplementy

Recenzia: Proteínové tyčinky FitSpo Active a Slim

ikonkaDo redakcie SlovakFitness.sk si našli svoju cestu zaujímavé proteínové tyčinky, ktoré nám poskytol e-shop mojprotein.sk. Neváhali sme ani chvíľu, a pripravili sme pre vás recenziu tyčiniek FitSpo Active a FitSpo Slim.

FitSpo Active

Zloženie
Tyčinky sa predávajú v 55g veľkosti, pričom obsahujú všetko, čo potrebujete od kvalitnej proteínovej tyčinky. Obsahujú 33% mliečnych bielkovín, čo v praxi predstavuje niečo cez 18 gramov. Jedna tyčinka má 205 kalórií a obsahuje aj 22 gramov sacharidov, 2,75 gramu vlákniny a 4,9 gramu tukov, z ktorých 1,46 gramu tvoria omega 3-6-9 mastné kyseliny.

Chuť a cena
Výrobca pripravil tyčinky Active v dvoch príchutiach, o ktorých sladenie sa postarala aj bezkalorická stévia. Ulahodila nám hlavne kokosová, ktorej sa nedalo čo vytknúť. Zlá nebola ani mandľová, ktorá však bola na náš vkus až príliš výrazná a celkovo sa skôr zaradila k priemeru. Tyčinky sa momentálne predávajú za 1,40 €, čo je aj vzhľadom na zloženie naozaj veľmi dobrá cena.

Hodnotenie
Tyčinky Active sa hodia po tréningu, ako rýchly chutný snack v práci a vďaka menšej veľkosti si ich pohodlne zoberiete aj na dovolenku. Zložením príliš z radu proteínových tyčiniek nevybočujú, ale cena z nich robí tyčinku, ktorú by sme vám nebáli odporúčať kúpiť.

Kúpiť tyčinku Active

FitSpo Slim

Zloženie
Tyčinka Slim je o 5 gramov menšia a ako aj jej názov napovedal, dočkali sme sa v nej väčšieho množstvo bielkovín, ako aj menšieho množstva sacharidov a kalórií. Jedna tyčinka obsahuje 25,2 gramu bielkovín, a tak lepšie pokryje vaše proteínové potreby. To, že sa oproti Active viac hodí do diéty, dokazuje 186 kalórií a 13,5 gramu sacharidov, z čoho len 0,3 gramu predstavuje cukrov. Opäť obsahujú aj vlákninu, omega 3-6-9 mastné kyseliny a aj 30 mg vitamínu C.

Chuť a cena
Pri tyčinke Slim si z veľkého množstva príchutí vyberať nemôžete, čo je nevýhoda pre tých, ktorým príliš nešmakujú lieskové orechy. V redakcii ich máme radi, ale táto príchuť nás zo všetkých troch tyčiniek zaujala najmenej. Cena je opäť vzhľadom na zloženie veľmi dobrá. Pri písaní recenzie sa tyčinka Slim predávala za 1,70 €.

Hodnotenie
Príchuť mohla byť aj lepšia, no to je vždy subjektívny názor a podstatnejšie je zloženie. A práve to robí z tejto tyčinky výbornú voľbu s vysokým obsahom bielkovín, ktorá sa hodí do každej situácie a dokonca aj do rysovacieho obdobia. Kúpili by sme si túto tyčinku? Určite áno...

Kúpiť tyčinku Slim

Zviditeľnite svoj e-shop, firmu či produkt na našom webe!

Mohlo by vás zaujímať:

aky-je-najlepsi-doplnok-vyzivy-pre-zvysenie-koncentracie-a-intenzityAký je najlepší doplnok výživy pre zvýšenie koncentrácie a intenzity? najpopularnejsie-clanky-roka-2017-o-suplementochNajpopulárnejšie články roka 2017 o suplementochdoplnky-vyzivy-ktore-vam-pomozu-v-boji-s-vianocnym-priberanimDoplnky výživy, ktoré vám pomôžu v boji s vianočným priberanímaky-je-rozdiel-medzi-srvatkovym-a-sojovym-proteinom-co-ziskate-ich-spojenimAký je rozdiel medzi srvátkovým a sójovým proteínom? Čo získate ich spojením?pat-suplementov-pre-rychly-narast-svalovej-hmotyPäť suplementov pre rýchly nárast svalovej hmoty
Vylúčenie zodpovednosti: Informácie uverejnené v článku nie sú náhradou rád špecializovaného doktora a majú len informatívny charakter. Nezodpovedáme za zranenia a ujmy, ktoré pri ich využití nastanú. Pred ich aplikovaním odporúčame konzultáciu s lekárom alebo iným odborníkom!
Facebook Twitter RSS

E-KNIHY ZADARMO   ·   COOKIES   ·   REKLAMA   ·   KONTAKT

© 2013 - 2018 SlovakFitness.sk
Webdesign and Internet media - Streftec TOPlist