Suplementy

Stojí táto značka za to? Nutrend

05. novembra 2014
Stojí táto značka za to? Nutrend
Človek je podozrievavý tvor a pokiaľ sa jedná o zdravie, mal by byť obozretný. Preto veľa ľudí váha, či si kúpiť doplnok výživy daného výrobcu alebo nie. Nevyznáte sa a neviete sa ani vy rozhodnúť? My sme prieskum urobili za vás.

Pri suplementoch platí, že nie je dôležité pozerať sa len na cenu, ale aj na zloženie. Taktiež je však pri nich dôležité všímať si výrobcu. V tejto časti nášho seriálu sa zameriame na spoločnosť Nutrend.

Nutrend

Spoločnosť Nutrend je popredným českým výrobcom doplnkov výživy pre športovcov a ľudí preferujúcim zdravý životný štýl. Svoje výrobky začala vyrábať už v roku 1993 a v súčasnosti zamestnáva viac ako 170 zamestnancov.

Firma splňuje požiadavky normy ISO 9001:2009 a napĺňa svoje predsavzatie vyrábať zdravotne nezávadné produkty, ktoré sa vyrábajú len z tých najkvalitnejších surovín. Aj vďaka tomu sa za 20 rokov stala českým lídrom.

Produkty Nutrend bez problémov nájdeme na množstve internetových obchodoch a i v kamenných predajniach. Fanúšikovia športu možno firemné logo registrovali aj ako partnera Slovenského olympijského výboru.

Ak sa neviete rozhodnúť, či kúpiť produkty tejto firmy, tak vedzte, že hoci jej produkty nie sú najlacnejšie, sú však pomerne kvalitné a v celku dobre chutia. So značkou sa navyše neskrýva ani žiaden škandál, hoci pred niekoľkými rokmi testy ukázali, že uvedené množstvo na obale nekorešpondovalo so skutočnosťou.

POPULÁRNE VÝROBKY:
Excelent Protein Bar (proteínový tyčinka)
Whey Core 100 (srvátkový proteín)
Reg-Ge UniSport Pure (ióntový nápoj)
Synephrine (spaľovač tukov)
Compress CFM 34 (proteínová tyčinka)

Ak máte s výrobkami značky skúsenosti, podeľte sa s nami v komentároch.