SlovakFitness.sk

Tréning 06. 04. 2018

FITFEST 2018 bude v Bratislave už v júni. Čo nás čaká v druhom ročníku?

ikonka
V dnešnej uponáhľanej dobe sme obklopení stresom a nemáme čas na to najdôležitejšie, čo v živote máme – Seba.

Začnime sa zaoberať svojim životným štýlom, kondíciou, výživou, či krásou. Pretože kvalitu nášho života ovplyvňujeme vlastným zdravým, fyzickým i duševným. Preto sme sa rozhodli na jednom mieste zlúčiť 4 piliere, a to ZDRAVIE, MYSEĽ, ŠPORT, JEDLO.

Pozývame Vás na festival FITFEST, ktorý sa bude konať na Železnej studienke v Bratislave v dňoch 16. a 17.06.2018. Súčasťou festivalu je cielená športová zábava, široký výber tréningov (Pilates, Yoga, Crossfit a iné), na ktoré sa môžete registrovať v aplikácii MoovAss. Pripravená je široká ponuka zdravého jedla, výživové poradenstvo a diagnostiky. Pre pokoj duše na Vás čaká ezoterika, olejové a iné masáže. Počas celého festivalu budú prebiehať prednášky s odborníkmi na aktuálne témy, sprevádzané skvelou hudbou známych interpretov ako Paľo Hammel, SIMA, Peter Bažík a ďalší.

Teší sa na Vás moderátor festivalu Robo Papp a celý tím ľudí, pripravených ukázať Vám, ako sa zorientovať v mori informácií o tom, ako byť „fest fit“. Viac informácii na našej FUN PAGE alebo na www.fitfest.sk

O čom píše Úspech.MNE.sk?Nahlásiť chybu

Mohlo by vás zaujímať:
nesmrtelne-strategie-pre-rozvoj-svalovej-silyNesmrteľné stratégie pre rozvoj svalovej silystyri-cviky-na-chrbat-pri-ktorych-nepotrebujete-ziadne-nacinieŠtyri cviky na chrbát, pri ktorých nepotrebujete žiadne náčiniemali-by-ste-najskor-naberat-svaly-alebo-spalovat-tukyMali by ste najskôr naberať svaly alebo spaľovať tuky? ako-vybudovat-povestne-veckoAko vybudovať povestné „véčko“? 9-veci-ktore-by-ste-v-posilnovni-nemali-robit9 vecí, ktoré by ste v posilňovni nemali robiť
Vylúčenie zodpovednosti: Informácie uverejnené v článku nie sú náhradou rád špecializovaného doktora a majú len informatívny charakter. Nezodpovedáme za zranenia a ujmy, ktoré pri ich využití nastanú. Pred ich aplikovaním odporúčame konzultáciu s lekárom alebo iným odborníkom!
Nájdete nás aj na Facebooku.NÁVRAT HORE  hore
E-KNIHY ZADARMO · COOKIES A OS. ÚDAJE · REKLAMA · KONTAKT

© 2013 - 2018 SlovakFitness.sk

Streftec - Webdesign & Media
TOPlist