SlovakFitness.sk

Motivácia 06. 05. 2018

Úspech a lepší život: Prehľad článkov, ktoré vám pomôžu rásť (18. týždeň 2018)

ikonka
Máme za sebou ďalší týždeň nášho života. Chcete byť aj po ňom o niečo bližšie k úspechu v osobnom i pracovnom živote? Chcete mať o niečo lepší život? Prinášame vám prehľad článkov z magazínu Uspech.MNE.sk, ktoré vám k tomu napomôžu.

Päť tvrdení o úspechu, ktoré by ste nemali brať vážne

Život nie je len o ceste za úspechom. A o tom vás presvedčí nasledujúcich päť tvrdení, ktoré sa v spojitosti so slovom „úspech“ opakujú u mnohých ľudí stále dokola, hoci nie sú založené na pravde.

Prečítajte si celý článok »

Ako živnostník oddelí prácu od osobného života?

Práca na voľnej nohe je fajn, ale ide o dvojsečnú zbraň, ktorá sa veľmi rýchlo dokáže obrátiť proti vám. Vďaka živnosti ste sami sebe pánom, no stáva sa pomerne často, že to vedie aj k nevybalansovanému životu, kedy práca vplýva na súkromie a naopak.

Prečítajte si celý článok »

Tri veci, ktoré vám pomôžu znova nadobudnúť stratenú koncentráci

Všetci z času na čas stratíme našu koncentráciu. Nemôžeme sa tomu vždy vyhnúť. Kľúčové však je, aby sme svoju stratenú koncentráciu nadobudli naspäť. Ako na to? Prinášame vám tri tipy, ktoré by mohli pomôcť.

Prečítajte si celý článok »

Tri finančné tajomstvá najbohatších ľudí sveta

Najbohatší ľudia sveta vybudovali svoje ríše, ktoré poskytujú bohatstvo ich rodinám aj v súčasnosti. Aj teraz niektorí ľudia sú vďaka ich lekciám na cesta za finančnou nezávislosťou. Pre väčšinu je však cesta za bohatstvom zahalená rúškom tajomstva.

Prečítajte si celý článok »

Tri efektívne spôsoby, ako sa vyrovnať s tlakom a stresom vo vašom živote

V súčasnom uponáhľanom svete, ktorý je orientovaný na kariérny progres, sa ambiciózni ľudia nevyhnú stresu. Pod tlak sa však môže dostať každý. Teraz si však osvojíme jednoduché, ale efektívne spôsoby, ako tlak a stres potlačovať.

Prečítajte si celý článok »

Nezmeškajte nové články a staňte sa fanúšikom magazínu Uspech.MNE.sk na Facebooku.

O čom píše Úspech.MNE.sk?Nahlásiť chybu

Mohlo by vás zaujímať:
ako-si-udrzat-motivaciu-a-pokracovat-v-chudnutiAko si udržať motiváciu a pokračovať v chudnutí?uspech-a-lepsi-zivot-prehlad-clankov-ktore-vam-pomozu-rast-11-tyzden-2019Úspech a lepší život: Prehľad článkov, ktoré vám pomôžu rásť (11. týždeň 2019)uspech-a-lepsi-zivot-prehlad-clankov-ktore-vam-pomozu-rast-10-tyzden-2019Úspech a lepší život: Prehľad článkov, ktoré vám pomôžu rásť (10. týždeň 2019)uspech-a-lepsi-zivot-prehlad-clankov-ktore-vam-pomozu-rast-9-tyzden-2019Úspech a lepší život: Prehľad článkov, ktoré vám pomôžu rásť (9. týždeň 2019)uspech-a-lepsi-zivot-prehlad-clankov-ktore-vam-pomozu-rast-8-tyzden-2019Úspech a lepší život: Prehľad článkov, ktoré vám pomôžu rásť (8. týždeň 2019)
Vylúčenie zodpovednosti: Informácie uverejnené v článku nie sú náhradou rád špecializovaného doktora a majú len informatívny charakter. Nezodpovedáme za zranenia a ujmy, ktoré pri ich využití nastanú. Pred ich aplikovaním odporúčame konzultáciu s lekárom alebo iným odborníkom!
Nájdete nás aj na Facebooku.NÁVRAT HORE  hore
E-KNIHY ZADARMO · COOKIES A OS. ÚDAJE · REKLAMA · KONTAKT

© 2013 - 2019 SlovakFitness.sk

Streftec - Webdesign & Media
TOPlist