Motivácia 30. 09. 2018

Úspech a lepší život: Prehľad článkov, ktoré vám pomôžu rásť (39. týždeň 2018)

ikonka
Máme za sebou ďalší týždeň nášho života. Chcete byť aj po ňom o niečo bližšie k úspechu v osobnom i pracovnom živote? Chcete mať o niečo lepší život? Prinášame vám prehľad článkov z magazínu Uspech.MNE.sk, ktoré vám k tomu napomôžu.

Strach vás brzdí. Ako ho premeniť na hnací motor?

Strach. Je človeku prirodzený. Niekoho dokáže motivovať, ale vo väčšine prípadov skôr rast človeka brzdí. Strach spôsobuje obavy, ktoré väčšinu ľudí brzdia. Zlou správou je, že tak ľahko sa ho nezbavíme. Dobrou zase to, že sa dá premeniť na hnací motor.

Prečítajte si celý článok »

15 znamení, že vám hrozia finančné problémy + riešenia

Dostať sa do finančný problémov sa môže ktokoľvek. Existujú však signály, ktoré vás môžu pred tým, že sa rútite do problémov, varovať. A my vám ich prinášame, aby ste sa mohli smolnej situácii nakoniec vyhnúť.

Prečítajte si celý článok »

Ako prečítať 50 a viac kníh za jeden rok?

Čítanie kníh je pre osobný rast dôležité a čitateľovi prináša aj iné benefity. Mnoho ľudí berie za úspech, keď si vôbec nejakú knihu prečíta. Niekto si dá za cieľ prečítať jednu knihu za mesiac, niekto za týždeň. Ak by ste aj vy chceli zvládnuť prečítať viac ako 50 kníh ročne, potom si zoberte k srdcu nasledujúce tipy.

Prečítajte si celý článok »

Prečo by ste mali začať piť vodu s citrónom?

Voda s citrónom je bez kalórií, ale chutí lepšie ako čistá voda. Odporúča sa piť aspoň raz denne, pretože je kvalitným zdrojom antioxidantov a vitamínu C. V tomto článku si uvedieme dôvody, prečo sa piť citrónovú vodu raz alebo dvakrát denne skutočne vyplatí.

Prečítajte si celý článok »

Nezmeškajte nové články a staňte sa fanúšikom magazínu Uspech.MNE.sk na Facebooku.

Zdieľaj na FB  Zdieľať na FB Nahlásiť chybu  Nahlásiť chybu

Mohlo by vás zaujímať:

O čom píše Úspech.MNE.sk?

Vylúčenie zodpovednosti: Informácie uverejnené v článku nie sú náhradou rád špecializovaného doktora a majú len informatívny charakter. Nezodpovedáme za zranenia a ujmy, ktoré pri ich využití nastanú. Pred ich aplikovaním odporúčame konzultáciu s lekárom alebo iným odborníkom!
E-knihy zadarmoKontaktReklamaCookies a os. údaje
Nájdete nás aj na Facebooku


Streftec - Webdesign & Media

© 2013 - 2019 SlovakFitness.sk
TOPlist