Novinka na webe:  Sprievodca výberom tréningového plánu »
( v hlavnom menu nájdete medzi Užitočnými nástrojmi / Nástrojmi )
Motivácia 03. 02. 2019

Úspech a lepší život: Prehľad článkov, ktoré vám pomôžu rásť (5. týždeň 2019)

ikonka
Máme za sebou ďalší týždeň nášho života. Chcete byť aj po ňom o niečo bližšie k úspechu v osobnom i pracovnom živote? Chcete mať o niečo lepší život? Prinášame vám prehľad článkov z magazínu Uspech.MNE.sk, ktoré vám k tomu napomôžu.

13 inšpiratívnych citátov Boba Marleyho

Bob Marley bol svetoznámy muzikant, ktorého hviezda žiari dodnes. Jeho prístup k životu je schopný pozitívne ovplyvniť aj ľudí v súčasnosti. A práve preto sme sa rozhodli priniesť vám výber 13 jeho inšpiratívnych citátov.

Prečítajte si celý článok »

Článok pokračuje pod reklamou


Tipy od starej mamy, ktoré vám pomôžu ušetriť na domácnosti

Ušetriť na domácnosti je ľahšie, ako by ste si mohli myslieť. Netreba vymýšľať žiadne nové postupy, stačí sa inšpirovať tým, čo robili naše staré mamy. A práve 19 takýchto tipov si teraz môžete osvojiť, hoci frugálnosť nie je až taká nevyhnutná ako v časoch minulých.

Prečítajte si celý článok »

Tieto 3 tipy vám pomôžu prekonať strach zo zlyhania

Bráni vám strach zo zlyhania urobiť kroky, ktoré by vás mohli potenciálne doviesť k lepšiemu životu? Už veľakrát v živote sme zažili veci, na ktoré sme sa necítili pripravení a teraz ich vnímame ako niečo samozrejmé. Pravdepodobne sa tak raz budete cítiť aj o veci, ktorú sa bojíte urobiť teraz.

Prečítajte si celý článok »

Osem výhod cvičenia, ktoré vás možno aj prekvapia

Ak zvažujete začať s cvičením, tak vedzte, že nie je pozitívne len pre vaše zdravie alebo vzhľad tela. Cvičenie pre vás prináša aj mnoho iných výhod a my vám dnes prinášame prehľad ôsmych, ktoré vás možno aj prekvapia.

Prečítajte si celý článok »

Nezmeškajte nové články a staňte sa fanúšikom magazínu Uspech.MNE.sk na Facebooku.

Oznam: Od 1. júla do 1. septembra vám budeme v letnom režime prinášať články, ktoré sme publikovali pred rokmi, ale boli už zabudnuté. Úplne nové články prídu na rad opäť od 2. septembra.

Zdieľaj na FB  Zdieľať na FB Nahlásiť chybu  Nahlásiť chybu

Mohlo by vás zaujímať:

O čom píše Úspech.MNE.sk?

Vylúčenie zodpovednosti: Informácie uverejnené v článku nie sú náhradou rád špecializovaného doktora a majú len informatívny charakter. Nezodpovedáme za zranenia a ujmy, ktoré pri ich využití nastanú. Pred ich aplikovaním odporúčame konzultáciu s lekárom alebo iným odborníkom!
E-knihy zadarmoKontaktReklamaCookies a os. údaje
Nájdete nás aj na Facebooku


Streftec - Webdesign & Media

© 2013 - 2019 SlovakFitness.sk
TOPlist