Motivácia

Prajeme vám Šťastné a veselé fitness Vianoce!

24. decembra 2014
Prajeme vám Šťastné a veselé fitness Vianoce!
Sme tu pre vás a sme šťastní, že vás máme. Všetkým vám, čitateľom i priaznivcom SlovakFitness.sk, by sme touto formou radi poďakovali za vašu dôveru a návštevy, ktoré si veľmi ceníme. Máme tu opäť 24. december, a tak vám prajeme naozaj Šťastné a veselé Vianoce v kruhu najbližších!

Tak ako býva zvykom, na štedrý deň si ľudia dávajú darčeky, aby vyjadrili svoju lásku a vzájomnú dôveru. Verte či nie, aj vy ste dali darček nám. V tomto roku viac ako 450 000 návštevami a 1 000 000 zobrazeniami. Veríme, že našim darčekom vám, bola naša práca. Tak ako vlani, aj teraz sa zaväzujeme, že sa budeme naďalej pokúšať o takú prácu, aby sme vám v čo najväčšej miere zlepšili život.

Vianoce sú pre väčšinu ľudí časom pokoja, rodinnej pohody, ale aj bohatého stolovania. Vychutnajte si radostné chvíle v kruhu blízkych, ale nezabúdajte na svoje ciele a snažte sa minimalizovať prejedanie a maximalizovať čas venovaný cvičeniu. Taktiež si spomeňte na ľudí, ktorí nemajú v živote toľké šťastie.

Snáď vám nebude vadiť, že si aj my v najbližších dňoch doprajeme trochu viac voľna po náročnom roku. Neznamená to ale, že vás na SlovakFitness.sk nič nečaká. V nasledujúcich dňoch u nás každý deň nájdete prehľad najpopulárnejších a najlepších článkov roka 2014. Možno ste ich cez rok prehliadli alebo si ich radi prečítate znova. Nové články vás budú opäť čakať v novom roku.

Už ste dnes na internete strávili dosť času. Teraz sa choďte venovať blízkym.

Šťastné a veselé Vianoce!