SlovakFitness.sk

Kulturistika 03. 04. 2016

Arnold Classic aj do tretice doménou Kaia Greenea

ikonka
Od veľkého Arnold Classic v americkom Columbuse sa súťaž pod hlavičkou Arnolda Schwarzeneggera uskutočnila aj v Austrálii a tento víkend aj v Brazílii. Všetky tri súťaže ovládol jediný pretekár, Kai Greene.

Ten si prišiel na svoje aj v Rio de Janeire, kde sa uskutočnil štvrtý ročník Arnold Classic Brasil. Tentokrát mal však konkurenciu asi najmenšiu. Do súťaže sa zapojilo len päť profesionálov, pričom chýbaj Joshia Lenartowicz, ktorý mal problémy s vízami.

Od začiatku po koniec tak bolo jasné, kto sa stane víťazom. Greeneovi nebol veľkým konkurentom ani Juan Morel, ktorý obsadil druhé miesto. Diváci tak sledovali najme súboj o druhé miesto medzi ním a Lionelom Beyekem. Štvrtý skončil Vitajij Fatejev, ktorý skočil pred Ronnym Rockelom.

Poradie Arnold Classic Brasil 2016:
1. Kai Greene, 2. Juan Morel, 3. Lionel Beyeke, 4. Vitalij Fatejev, 5. Ronny Rockel

Arnold Classic Brasil nezažil veľký úspech v súťažiach IFBB a dokonca sa musela po prvýkrát v histórii zrušiť kategória Fitness žien. Niektoré fitnessky sa tak prezentovali len exhibičným vystúpením.V roku 2016 sme sa vás opýtali, či by ste privítali web alebo rubriku o osobnom rozvoji. 90,11 % z vás odpovedalo „áno“. Preto sme pre vás pripravili nový web Uspech.MNE.sk. Budeme radi, ak ho podporíte aj na Facebooku:Nahlásiť chybu


Mohlo by vás zaujímať:
trening-kulturistu-xxiv-shawn-rhoden-a-trening-nohTréning kulturistu XXIV. – Shawn Rhoden a tréning nôh trening-legendy-xvii-mike-mentzer-a-chrbatTréning legendy XVII. – Mike Mentzer a chrbát trening-kulturistu-xxiii-roelly-winklaar-a-trening-ramienTréning kulturistu XXIII. – Roelly Winklaar a tréning ramien jubilejny-arnold-classic-sa-stal-koristou-holandanaJubilejný Arnold Classic sa stal korisťou Holanďanauz-o-par-dni-sa-uskutocni-jubilejny-arnold-classic-kalendar-ifbb-proUž o pár dní sa uskutoční jubilejný Arnold Classic + kalendár IFBB Pro
Vylúčenie zodpovednosti: Informácie uverejnené v článku nie sú náhradou rád špecializovaného doktora a majú len informatívny charakter. Nezodpovedáme za zranenia a ujmy, ktoré pri ich využití nastanú. Pred ich aplikovaním odporúčame konzultáciu s lekárom alebo iným odborníkom!
Neprehliadnite
Magazín úspechu
Najnovšie články
www.autodielyexpert.sk
Fitness diskusia
Databáza cvikov
E-knihy zadarmo!
Nájdete nás aj na Facebooku.NÁVRAT HORE  hore
E-KNIHY ZADARMO · COOKIES · REKLAMA · KONTAKT

© 2013 - 2018 SlovakFitness.sk

Streftec - Webdesign & Media
TOPlist