5 zdravých jedál, s ktorými to môžete prehnať
Tréning nalačno? Aký má vplyv na rast svalov a pálenie tukov?
Inšpirujte sa tým, ako sa herec Ryan Reynolds udržiava vo forme
Štyri intenzívne tréningy bez potreby posilňovne
Reklama
Kulturistika

Arnold Classic aj do tretice doménou Kaia Greenea

ikonkaOd veľkého Arnold Classic v americkom Columbuse sa súťaž pod hlavičkou Arnolda Schwarzeneggera uskutočnila aj v Austrálii a tento víkend aj v Brazílii. Všetky tri súťaže ovládol jediný pretekár, Kai Greene.

Ten si prišiel na svoje aj v Rio de Janeire, kde sa uskutočnil štvrtý ročník Arnold Classic Brasil. Tentokrát mal však konkurenciu asi najmenšiu. Do súťaže sa zapojilo len päť profesionálov, pričom chýbaj Joshia Lenartowicz, ktorý mal problémy s vízami.

Od začiatku po koniec tak bolo jasné, kto sa stane víťazom. Greeneovi nebol veľkým konkurentom ani Juan Morel, ktorý obsadil druhé miesto. Diváci tak sledovali najme súboj o druhé miesto medzi ním a Lionelom Beyekem. Štvrtý skončil Vitajij Fatejev, ktorý skočil pred Ronnym Rockelom.

Poradie Arnold Classic Brasil 2016:
1. Kai Greene, 2. Juan Morel, 3. Lionel Beyeke, 4. Vitalij Fatejev, 5. Ronny Rockel

Arnold Classic Brasil nezažil veľký úspech v súťažiach IFBB a dokonca sa musela po prvýkrát v histórii zrušiť kategória Fitness žien. Niektoré fitnessky sa tak prezentovali len exhibičným vystúpením.Zviditeľnite svoj e-shop, firmu či produkt na našom webe!

Mohlo by vás zaujímať:

trening-legendy-iv-dave-draper-a-jeho-oblubeny-programTréning legendy IV. – Dave Draper a jeho obľúbený program trening-kulturistu-xxi-branch-warren-a-nohy-na-maximumTréning kulturistu XXI. – Branch Warren a nohy na maximum trening-legendy-xiv-flex-wheeler-a-trening-rukTréning legendy XIV. – Flex Wheeler a tréning rúk trening-kulturistu-xx-kai-greene-a-hrudnikTréning kulturistu XX. – Kai Greene a hrudníktrening-legendy-xiii-shawn-ray-a-trening-stehienTréning legendy XIII. – Shawn Ray a tréning stehien
Vylúčenie zodpovednosti: Informácie uverejnené v článku nie sú náhradou rád špecializovaného doktora a majú len informatívny charakter. Nezodpovedáme za zranenia a ujmy, ktoré pri ich využití nastanú. Pred ich aplikovaním odporúčame konzultáciu s lekárom alebo iným odborníkom!
Facebook Twitter RSS

E-KNIHY ZADARMO   ·   COOKIES   ·   REKLAMA   ·   KONTAKT

© 2013 - 2018 SlovakFitness.sk
Webdesign and Internet media - Streftec TOPlist