17 ľahkých spôsobov, ako si vytvoriť zdravšiu domácnosť
5 tréningov pre rozvoj hmoty vášho chrbta
Tréning legendy IV. – Dave Draper a jeho obľúbený program
7 najväčších chýb, ktoré robia ľudia snažiaci sa jesť zdravo
Reklama
Kulturistika

Na Olympii zažijú debut dvaja americkí borci + video

ikonkaMedzi osemnástimi menami kulturistov prihlásených na tohtoročnú súťaž Mr. Olympia nájdeme aj dve, ktoré v minulosti štartová listina neobsahovala. Na svoj veľký debut čakajú Jeff Beckham a Gerald Williams.

Jeff Beckham

185 centimetrov vysoký Beckham drží „profi“ kartu od roku 2005 a v rámci IFBB súťaží od roku 2013. Na svoje prvé veľké víťazstvo stále čaká a na Olympiu sa kvalifikoval z tretieho miesta kvalifikačného rebríčka, v ktorom ho predstihli len Juan Morel a Maxx Charles.

Tridsaťpäťročný rodák z amerického New Yorku vyrástol bez otca a často sa sťahoval z domu do domu. V spoločnosti si miesto hľadal len ťažko, no jedna vec mu vždy dodávala silu – kulturistika. V nej našiel aj svoje idoly. Ovplyvnil ho aj Arnold Schwazenegger, no aj muž, na ktorého narazí cez víkend - Dexter Jackson.

Takto vyzeral na Toronto Pro, kde obsadil 3. miesto:A takto vyzeral tri týždne pred Olympiou:Gerald „XL“ Williams

Williams nepôsobí medzi profesionálmi v IFBB veľmi dlho – debutoval medzi nimi v roku 2016. V tomto roku si zaistil účasť na Mr. Olympii svojim prvým profesionálnym víťazstvom na súťaži domácej California Pro.

Tridsaťročný rodák z kalifornského Berkeley sa s činkami zoznámil popri hraní amerického futbalu. Prvú súťaž zažil v roku 2003 a hneď skončil druhý. V roku 2008 mu nečakane umrela mama a on si zmenil priority. Od kulturistiky si dal pauzu do roku 2015. Medzitým dokončil školu, získal doktorát, začal učiť a venovať sa obchodu s nehnuteľnosťami.Na tomto videu sa delí o svoje dojmy po víťazstve na California Pro:Na pódium v Las Vegas sa prvýkrát postavia už v piatok 15. septembra.Zviditeľnite svoj e-shop, firmu či produkt na našom webe!

Mohlo by vás zaujímať:

trening-legendy-iv-dave-draper-a-jeho-oblubeny-programTréning legendy IV. – Dave Draper a jeho obľúbený program trening-kulturistu-xxi-branch-warren-a-nohy-na-maximumTréning kulturistu XXI. – Branch Warren a nohy na maximum trening-legendy-xiv-flex-wheeler-a-trening-rukTréning legendy XIV. – Flex Wheeler a tréning rúk trening-kulturistu-xx-kai-greene-a-hrudnikTréning kulturistu XX. – Kai Greene a hrudníktrening-legendy-xiii-shawn-ray-a-trening-stehienTréning legendy XIII. – Shawn Ray a tréning stehien
Vylúčenie zodpovednosti: Informácie uverejnené v článku nie sú náhradou rád špecializovaného doktora a majú len informatívny charakter. Nezodpovedáme za zranenia a ujmy, ktoré pri ich využití nastanú. Pred ich aplikovaním odporúčame konzultáciu s lekárom alebo iným odborníkom!
Facebook Twitter RSS

E-KNIHY ZADARMO   ·   COOKIES   ·   REKLAMA   ·   KONTAKT

© 2013 - 2018 SlovakFitness.sk
Webdesign and Internet media - Streftec TOPlist