Nemáte stojan na drepy? Nevadí, tu je riešenie!
Rozhovor s trénerom celebrít Diegom Sebastianom + ukážkový plán
5 rizík, ktoré hrozia každej žene s nedostatkom vitamínu D
Nečítate? Mali by ste začať. Toto sú výhody pravidelného čítania
Reklama
Kulturistika

Na Olympii zažijú debut dvaja americkí borci + video

ikonkaMedzi osemnástimi menami kulturistov prihlásených na tohtoročnú súťaž Mr. Olympia nájdeme aj dve, ktoré v minulosti štartová listina neobsahovala. Na svoj veľký debut čakajú Jeff Beckham a Gerald Williams.

Jeff Beckham

185 centimetrov vysoký Beckham drží „profi“ kartu od roku 2005 a v rámci IFBB súťaží od roku 2013. Na svoje prvé veľké víťazstvo stále čaká a na Olympiu sa kvalifikoval z tretieho miesta kvalifikačného rebríčka, v ktorom ho predstihli len Juan Morel a Maxx Charles.

Tridsaťpäťročný rodák z amerického New Yorku vyrástol bez otca a často sa sťahoval z domu do domu. V spoločnosti si miesto hľadal len ťažko, no jedna vec mu vždy dodávala silu – kulturistika. V nej našiel aj svoje idoly. Ovplyvnil ho aj Arnold Schwazenegger, no aj muž, na ktorého narazí cez víkend - Dexter Jackson.

Takto vyzeral na Toronto Pro, kde obsadil 3. miesto:A takto vyzeral tri týždne pred Olympiou:Gerald „XL“ Williams

Williams nepôsobí medzi profesionálmi v IFBB veľmi dlho – debutoval medzi nimi v roku 2016. V tomto roku si zaistil účasť na Mr. Olympii svojim prvým profesionálnym víťazstvom na súťaži domácej California Pro.

Tridsaťročný rodák z kalifornského Berkeley sa s činkami zoznámil popri hraní amerického futbalu. Prvú súťaž zažil v roku 2003 a hneď skončil druhý. V roku 2008 mu nečakane umrela mama a on si zmenil priority. Od kulturistiky si dal pauzu do roku 2015. Medzitým dokončil školu, získal doktorát, začal učiť a venovať sa obchodu s nehnuteľnosťami.Na tomto videu sa delí o svoje dojmy po víťazstve na California Pro:Na pódium v Las Vegas sa prvýkrát postavia už v piatok 15. septembra.Zviditeľnite svoj e-shop, firmu či produkt na našom webe!

Mohlo by vás zaujímať:

trening-kulturistu-xix-ramena-v-podani-justina-comptonaTréning kulturistu XIX. – Ramená v podaní Justina Comptona trening-legendy-xii-dorian-yates-a-hrudnik-s-bicepsmiTréning legendy XII. – Dorian Yates a hrudník s bicepsmi trening-kulturistu-xviii-shawn-rhoden-a-chrbatTréning kulturistu XVIII. – Shawn Rhoden a chrbáttrening-legendy-xi-jay-cutler-a-trening-stehienTréning legendy XI. – Jay Cutler a tréning stehienheath-vyrovnal-arnoldov-zapis-lewis-sa-k-nemu-priblizilHeath vyrovnal Arnoldov zápis, Lewis sa k nemu priblížil
Vylúčenie zodpovednosti: Informácie uverejnené v článku nie sú náhradou rád špecializovaného doktora a majú len informatívny charakter. Nezodpovedáme za zranenia a ujmy, ktoré pri ich využití nastanú. Pred ich aplikovaním odporúčame konzultáciu s lekárom alebo iným odborníkom!
Neprehliadnite
Aj tu môžete propagovať svoju firmu!
Najnovšie články
www.autodielyexpert.sk
Fitness diskusia
Databáza cvikov
Facebook Twitter RSS

E-KNIHY ZADARMO   ·   COOKIES   ·   REKLAMA   ·   KONTAKT

© 2013 - 2017 SlovakFitness.sk
Webdesign and Internet media - Streftec TOPlist