SlovakFitness.sk

Kulturistika 12. 09. 2017

Na Olympii zažijú debut dvaja americkí borci + video

ikonka
Medzi osemnástimi menami kulturistov prihlásených na tohtoročnú súťaž Mr. Olympia nájdeme aj dve, ktoré v minulosti štartová listina neobsahovala. Na svoj veľký debut čakajú Jeff Beckham a Gerald Williams.

Jeff Beckham

185 centimetrov vysoký Beckham drží „profi“ kartu od roku 2005 a v rámci IFBB súťaží od roku 2013. Na svoje prvé veľké víťazstvo stále čaká a na Olympiu sa kvalifikoval z tretieho miesta kvalifikačného rebríčka, v ktorom ho predstihli len Juan Morel a Maxx Charles.

Tridsaťpäťročný rodák z amerického New Yorku vyrástol bez otca a často sa sťahoval z domu do domu. V spoločnosti si miesto hľadal len ťažko, no jedna vec mu vždy dodávala silu – kulturistika. V nej našiel aj svoje idoly. Ovplyvnil ho aj Arnold Schwazenegger, no aj muž, na ktorého narazí cez víkend - Dexter Jackson.

Takto vyzeral na Toronto Pro, kde obsadil 3. miesto:A takto vyzeral tri týždne pred Olympiou:Gerald „XL“ Williams

Williams nepôsobí medzi profesionálmi v IFBB veľmi dlho – debutoval medzi nimi v roku 2016. V tomto roku si zaistil účasť na Mr. Olympii svojim prvým profesionálnym víťazstvom na súťaži domácej California Pro.

Tridsaťročný rodák z kalifornského Berkeley sa s činkami zoznámil popri hraní amerického futbalu. Prvú súťaž zažil v roku 2003 a hneď skončil druhý. V roku 2008 mu nečakane umrela mama a on si zmenil priority. Od kulturistiky si dal pauzu do roku 2015. Medzitým dokončil školu, získal doktorát, začal učiť a venovať sa obchodu s nehnuteľnosťami.Na tomto videu sa delí o svoje dojmy po víťazstve na California Pro:Na pódium v Las Vegas sa prvýkrát postavia už v piatok 15. septembra.

V roku 2016 sme sa vás opýtali, či by ste privítali web alebo rubriku o osobnom rozvoji. 90,11 % z vás odpovedalo „áno“. Preto sme pre vás pripravili nový web Uspech.MNE.sk. Budeme radi, ak ho podporíte aj na Facebooku:Nahlásiť chybu


Mohlo by vás zaujímať:
trening-kulturistu-xxiv-shawn-rhoden-a-trening-nohTréning kulturistu XXIV. – Shawn Rhoden a tréning nôh trening-legendy-xvii-mike-mentzer-a-chrbatTréning legendy XVII. – Mike Mentzer a chrbát trening-kulturistu-xxiii-roelly-winklaar-a-trening-ramienTréning kulturistu XXIII. – Roelly Winklaar a tréning ramien jubilejny-arnold-classic-sa-stal-koristou-holandanaJubilejný Arnold Classic sa stal korisťou Holanďanauz-o-par-dni-sa-uskutocni-jubilejny-arnold-classic-kalendar-ifbb-proUž o pár dní sa uskutoční jubilejný Arnold Classic + kalendár IFBB Pro
Vylúčenie zodpovednosti: Informácie uverejnené v článku nie sú náhradou rád špecializovaného doktora a majú len informatívny charakter. Nezodpovedáme za zranenia a ujmy, ktoré pri ich využití nastanú. Pred ich aplikovaním odporúčame konzultáciu s lekárom alebo iným odborníkom!
Neprehliadnite
Najnovšie články
www.autodielyexpert.sk
Fitness diskusia
Databáza cvikov
E-knihy zadarmo!
Nájdete nás aj na Facebooku.NÁVRAT HORE  hore
E-KNIHY ZADARMO · COOKIES · REKLAMA · KONTAKT

© 2013 - 2018 SlovakFitness.sk

Streftec - Webdesign & Media
TOPlist