SlovakFitness.sk

Zaujímavosti 05. 02. 2018

Spáľte tuky a vyzerajte úžasne – s 5 minútami cvičenia denne a príjemnou masážou

ikonka
Ak by ste venovali cvičeniu iba 5 minút denne a získali by ste ploché bruško, pevné ruky, pevný zadok, štíhle nohy a stehná, išli by ste do toho? Mnoho ľudí delí od dokonalej postavy neznalosť – nevedia ako cvičiť, s akým náradím, na akých prístrojoch, ako dlho, koľko opakovaní robiť a pod. Zabudnite na komplikované tréningy a skúste si zacvičiť na AB generátore.

AB generator je jednoduchý a veľmi efektívny prístroj, ktorý v sebe spája kardio aj posilňovanie. Tajomstvom je kombinácia jogových plankových pozícií so sklápačkami. Stačí si len kolená položiť na mäkké valce a priťahovať ich k lakťom. Naraz si tak precvičíte svaly brucha, rúk, paží, zadku, nôh. Je veľmi skladný a vhodný pre začiatočníkov i pokročilých. Stupeň záťaže meníte zmenou uhla sklonu prístroja. Stačí 5 minút denne, v pohodlí domova a výsledky sa dostavia už v priebehu niekoľkých týždňov. Do troch minút sa spotíte a po piatich minútach máte hotovo.

Ak sa po cvičení či namáhavom dni v práci potrebujete uvoľniť a zrelaxovať, masáž je na to ako stvorená. Zmierňuje únavu a napätie, zlepšuje cirkuláciu krvi, zvyšuje pohyblivosť a upokojuje nervový systém. Pomáha uvoľniť stuhnuté svaly, eliminuje chronickú bolesť a zmierňuje psychický stres každodenného života. Salóny a kúpele majú vo svojej ponuke masáže najrôznejšieho druhu, ale nie každý si môže pravidelne takéto služby dovoliť, či už z časového alebo finančného hľadiska. Riešením je domáci masážny prístroj.

Masážny prístroj do ruky

MASÁŽNE PRÍSTROJE DO RUKY

Sú malé, ľahké, dobre sadnú do ruky, môžu byť s rotáciami, vibráciami, infračerveným svetlom... Slúžia na masáž určitej oblasti tela a väčšinou majú možnosť nastavenia výkonu.

MASÁŽNA PODLOŽKA

Masážna podložka môže mať podobu matraca alebo podložky, ktorú umiestnite na stoličku, pohovku, prípadne sedačku v aute. Masírovať si môžete chrbát i zadok prostredníctvom rotačných alebo valcových masážnych hlavíc. Vyhrievanie masírovaných svalov zabezpečujú lúče Blue-ray a infračervené žiarenie. Na matracovej podložke môžete ležať a oddávať sa relaxačnej masáži celého tela.

MASÁŽ CHODIDIEL

Efektívne masážne prístroje na chodidlá sú založené na reflexnej masáži. Ide o masáž reflexných bodov, ktoré sa nachádzajú na chodidlách a spájajú sa s dôležitými orgánmi celého tela – masážou chodidiel teda pôsobíte aj na dané orgány.

MASÁŽNY VANKÚŠ

Ak potrebujete masáž krku, ramien, chrbta, nôh, zabezpečí vám ju masážny vankúš. Je malý, ľahký a prenosný. Väčšinou je vybavený ohrievaním masírovaného svalstva, vďaka čomu sa svaly lepšie uvoľnia a nervový systém sa upokojí.

AB posilňovač brušných svalov ako aj bohatú ponuku masážnych pomôcok a prístrojov nájdete v inSPORTline. Doprajte si príťažlivé krivky tela a kvalitnú masáž. Budete sa cítiť skvelo, čo oceníte nielen vy, ale všimne si to aj vaše okolie. Zaručene!

V roku 2016 sme sa vás opýtali, či by ste privítali web alebo rubriku o osobnom rozvoji. 90,11 % z vás odpovedalo „áno“. Preto sme pre vás pripravili nový web Uspech.MNE.sk. Budeme radi, ak ho podporíte aj na Facebooku:Nahlásiť chybu


Mohlo by vás zaujímať:
top-3-hodinky-suunto-ktore-vas-nezruinujuTOP 3 hodinky Suunto, ktoré vás nezruinujúako-dlho-trva-kym-u-vas-nastupi-pretrenovanieAko dlho trvá, kým u vás nastúpi pretrénovanie? idealna-dlzka-zdriemnutia-preco-by-ste-ho-mali-zaradit-do-zivotaIdeálna dĺžka zdriemnutia. Prečo by ste ho mali zaradiť do života?co-je-lepsie-pre-regeneraciu-sauna-alebo-ladovy-kupelČo je lepšie pre regeneráciu, sauna alebo ľadový kúpeľ?ako-dlho-musite-cvicit-aby-ste-obmedzili-riziko-depresieAko dlho musíte cvičiť, aby ste obmedzili riziko depresie?
Vylúčenie zodpovednosti: Informácie uverejnené v článku nie sú náhradou rád špecializovaného doktora a majú len informatívny charakter. Nezodpovedáme za zranenia a ujmy, ktoré pri ich využití nastanú. Pred ich aplikovaním odporúčame konzultáciu s lekárom alebo iným odborníkom!
Neprehliadnite
Najnovšie články
www.autodielyexpert.sk
Fitness diskusia
Databáza cvikov
E-knihy zadarmo!
Nájdete nás aj na Facebooku.NÁVRAT HORE  hore
E-KNIHY ZADARMO · COOKIES · REKLAMA · KONTAKT

© 2013 - 2018 SlovakFitness.sk

Streftec - Webdesign & Media
TOPlist