Motivácia

Arnold Schwarzenegger – Šesť tajomstiev úspechu

05. júna 2013
Arnold Schwarzenegger – Šesť tajomstiev úspechu
Každú stredu vám prinášame články týkajúceho sa najväčšieho kulturistického šampióna všetkých čias, ktorý dosiahol úspechy v športe, v showbiznise i v politike. Dnes sa pozrieme na video s motivačnou rečou Arnolda Schwarzeneggera.

Schwarzenegger je vzorom a motiváciou nie len pre kulturistov, ale aj pre iných ľudí, ktorí túžia v živote dosiahnuť úspech. Ak medzi nich patríte, pozrite si nasledujúce video, ak ste ho ešte nevideli. A aj keď áno, pripomeňte si šesť pravidiel úspechu:

1. Dôverujte si
2. Porušujte pravidlá