SlovakFitness.sk

Tréning 16. 10. 2013

Arnold Schwarzenegger – Tréningové tipy 3

Každú druhú stredu vám prinášame články týkajúceho sa najväčšieho kulturistického šampióna všetkých čias, ktorý dosiahol úspechy v športe, v showbiznise i v politike. Dnes sa pozrieme na tipy Arnolda Schwarzeneggera, ktoré budú viesť k efektívnejšiemu tréningu.

5. VYUŽITE TRÉNINGOVÉHO PARTNERA
Schwarzenegger takmer vždy trénoval so skupinou kulturistov a to nie len kvôli tomu, že sa spolu dobre zabavili, ale aj preto, aby zostal motivovaný. Rád sa obklopoval veľkými a dokonca aj lepšími kulturistami a snažil sa ich v každom tréningu prekonať. Takto si vytvoril vlastnú súťaž, ktorá mu pomáhala k napredovaniu. Trénoval tak intenzívne ako mohol. A netreba pripomínať, že vám tréningový partner môže pomôcť k vynúteným opakovaniam a zvýšiť bezpečnosť tréningu pri vyššej intenzite.

6. NESKRÝVAJTE SVOJE SLABINY
Arnoldovou nevýhodou bol širší pás, no ešte väčšou slabinou boli lýtka. Tie ho potrápili, ale aj prispeli k tomu, aby sa im venoval maximálne ako mohol. Preto aj nosieval vždy šortky, aby na lýtka videl v zrkadle a neustále mu bolo pripomínané, že ich musí zlepšovať. Lýtka tak neskrýval, ale prezentoval ich svetu a sebe, čo ho nútilo na nich pracovať ešte poctivejšie.

Predošlé tipy nájdete tu:
Arnold Schwarzenegger – Tréningové tipy 2

V roku 2016 sme sa vás opýtali, či by ste privítali web alebo rubriku o osobnom rozvoji. 90,11 % z vás odpovedalo „áno“. Preto sme pre vás pripravili nový web Uspech.MNE.sk. Budeme radi, ak ho podporíte aj na Facebooku:Nahlásiť chybu


Ďalšie časti seriálu:
Neprehliadnite
Najnovšie články
www.autodielyexpert.sk
Fitness diskusia
Databáza cvikov
E-knihy zadarmo!
Nájdete nás aj na Facebooku.NÁVRAT HORE  hore
E-KNIHY ZADARMO · COOKIES · REKLAMA · KONTAKT

© 2013 - 2018 SlovakFitness.sk

Streftec - Webdesign & Media
TOPlist