Inšpirujte sa tým, ako sa herec Ryan Reynolds udržiava vo forme
Štyri intenzívne tréningy bez potreby posilňovne
17 ľahkých spôsobov, ako si vytvoriť zdravšiu domácnosť
5 tréningov pre rozvoj hmoty vášho chrbta
Reklama
Tréning

Výnimočný metabolický tréning na pálenie tukov

ikonkaPrinášame vám tréning americkej trénerky a fitnesky Julie Michaelsonovej, ktorý vám pomôže efektívne spáliť nadbytočné tuky. Ide o špeciálnu metabolickú rutinu, ktorá umožní páliť viac kalórií aj hodiny po skončení cvičenia.

Autorom tréningu je žena, ale to neznamená, že nie je vhodný pre mužov. Vykonávať ho môžu obe pohlavia. V skutočnosti nie je vhodný len pre začiatočníkov. Zamestnáva celé telo a odporúča sa ho cvičiť len raz týždenne ako doplnok k vášmu tréningovému plánu.

Je tiež možnosť ho vykonávať trikrát týždenne, ak len nedopĺňa váš už existujúci plán. Vtedy je však dôležité dbať na dostatok regenerácie a nechať medzi dvoma jednotkami aspoň deň voľna.

Najväčšou výhodou tréningu je, že zvyšuje prebytočnú potréningovú spotrebu kyslíka, ktorá sa prejavuje tým, že sa kalórie pália aj po docvičení. Celý proces chudnutia sa tak zefektívňuje. Samotné cvičenie je nenáročné časovo, ale náročné fyzicky.

Tento metabolický tréning nevyžaduje žiadne špeciálne náčinie, len bežné veci ako sú jednoručky, veľká obojručná činka či buliny. Prinášame vám dva varianty, pričom každý sa cvičí kruhovým štýlom a zahŕňa len tri cviky.

Na každý cvik máte vyhradených 60 sekúnd. Počas nich urobíte predpísaný počet opakovaní a zvyšné sekundy z danej minúty využijete na vydýchanie. Takto vykonáte všetky tri cviky po sebe, následne ich bez prestávky urobíte druhýkrát a tretíkrát (jeden okruh je vlastne sekvencia: drepy, švihy, príťahy, drepy, švihy, príťahy, drepy, švihy, príťahy). Následne si môžete dať prestávku 1 až 2 minúty na vydýchanie a takýto okruh zopakujete ešte dvakrát. Ak začínate, postačí aj len raz.

Už si môžete len pozrieť dva spomínané varianty. Ide len o ukážky toho, ako takýto tréning môže vyzerať. Môžete si ho vyskladať aj z iných cvikov. Podmienkou však je, aby boli viackĺbové.

Variant 1
Cvik Série Opakovania
Drepy 3 10
Švihy s bulinou 3 10
Príťahy jednoručky v predklone 3 10 (každá ruka)
Okruh zopakujte dokopy trikrát.


Variant 2
Cvik Série Opakovania
Rumunský mŕtvy ťah 3 10
Benčpres 3 10
Príťahy veľkej činky v predklone 3 10
Okruh zopakujte dokopy trikrát.


Zviditeľnite svoj e-shop, firmu či produkt na našom webe!

Mohlo by vás zaujímať:

5-treningov-pre-rozvoj-hmoty-vasho-chrbta5 tréningov pre rozvoj hmoty vášho chrbtaako-co-najviac-znizit-potreningovu-bolest-svalovAko čo najviac znížiť potréningovú bolesť svalov?totalny-treningovy-program-pre-rychle-chudnutieTotálny tréningový program pre rýchle chudnutie chcete-ziskat-z-klukov-viac-robte-tieto-veciChcete získať z kľukov viac? Robte tieto veci budujte-svaly-s-jednoruckami-a-tymto-kruhovym-treningomBudujte svaly s jednoručkami a týmto kruhovým tréningom
Vylúčenie zodpovednosti: Informácie uverejnené v článku nie sú náhradou rád špecializovaného doktora a majú len informatívny charakter. Nezodpovedáme za zranenia a ujmy, ktoré pri ich využití nastanú. Pred ich aplikovaním odporúčame konzultáciu s lekárom alebo iným odborníkom!
Facebook Twitter RSS

E-KNIHY ZADARMO   ·   COOKIES   ·   REKLAMA   ·   KONTAKT

© 2013 - 2018 SlovakFitness.sk
Webdesign and Internet media - Streftec TOPlist