Pre ženy

Donna De Lisser a jej tréning pre inšpiráciu

03. mája 2014
Donna De Lisser a jej tréning pre inšpiráciu
Má už cez 50 rokov, ale stále je fit. Donna De Lisser je profesionálna pretekárka, ktorá v kategórii fitness vyhrala viacero súťaží. Aj napriek pokročilému veku stále rada intenzívne cvičí a žije zdravo. Rada tiež šíri svoje posolstvá ďalej, a preto ja vám prinášame na inšpiráciu jej tréning.

Ešte pred samotným pohľadom na jej program sa však musíme zastaviť pri troch tipoch, ktoré odporúča každej žene, ktorá by chcela vyzerať dobre: 1. jedzte čisto a zdravo, 2. nebojte sa zdvíhať väčšia váhy, 3. buďte konzistentné a trpezlivé.

Samotný tréningový program pozostáva z troch tréningov, ktoré absolvuje každý druhý deň. Týždenne tak absolvujete tri až štyri tréningové jednotky. Pri cvičení hornej časti tela sa medzi sériami oddychuje 30 sekúnd, pri dolnej časti tela 45. Ak chcete k tomu pridružiť aj kardio, De Lisser odporúča vysoko intenzívny intervalový tréning.

Tréning 1: Zadok, hamstringy a hrudník
Drepy na úzko 4 15