5 zdravých jedál, s ktorými to môžete prehnať
Tréning nalačno? Aký má vplyv na rast svalov a pálenie tukov?
Inšpirujte sa tým, ako sa herec Ryan Reynolds udržiava vo forme
Štyri intenzívne tréningy bez potreby posilňovne
Reklama
Kulturistika

Arnold Classic Brasil ovládol Mamdouh Elssbiay

ikonkaTento víkend bol na súťaže profesionálnych kulturistov bohatý. Po jednej sa uskutočnili v Severnej, Strednej i Južnej Amerike. Najviac však pozornosť lákalo zápolenie v otvorenej kategórii, ktorú mohli zažiť fanúšikovia v Rio de Janeiro.

V Brazílii sa uskutočnil tretí ročník Arnold Classic Brasil, ktorého sa opäť zúčastnili aj kulturistické hviezdy, ako Victor Martinez, Toney Freeman či Mamdouh Elssbiay. Minuloročný víťaz Steve Kuclo chýbal, ale víťaz debutového ročníka Brandon Curry prítomný bol.

Víťazom sa nakoniec stal Elssbiay, ktorý sa tak kvalifikoval na Olympiu a získal lákavú finančnú odmenu. Prvenstvo zaslúžil celkovou pripravenosťou a hlavne veľkou svalovou hmotou. Konkurenciou mu bol predovšetkým Cedric McMillan, ktorý skončil druhý. Poslednú medailovú pozíciu obsadil Juan Morel.

Obhajca Curry skončil na piatom mieste a štvrtý bol Martinez. Sklamaním bolo 8. miesto Lionela Beyekeho. Súťaže sa zúčastnilo desať borcov.


Poradie Arnold Classic Brasil 2015:
1. Mamdouh Elssbiay, 2. Cedric McMillan, 3. Juan Morel, 4. Victor Martinez, 5. Brandon Curry, 6. Toney Freeman, 7. Feed Smalls, 8. Lionel Beyeke, 9. Jose Louis Rodriguez, 10. Marius Dohne.

Budúci týždeň sa uskutoční prestížne Toronto Pro, z ktorého takisto prinesieme sumár.

Zviditeľnite svoj e-shop, firmu či produkt na našom webe!

Mohlo by vás zaujímať:

trening-legendy-iv-dave-draper-a-jeho-oblubeny-programTréning legendy IV. – Dave Draper a jeho obľúbený program trening-kulturistu-xxi-branch-warren-a-nohy-na-maximumTréning kulturistu XXI. – Branch Warren a nohy na maximum trening-legendy-xiv-flex-wheeler-a-trening-rukTréning legendy XIV. – Flex Wheeler a tréning rúk trening-kulturistu-xx-kai-greene-a-hrudnikTréning kulturistu XX. – Kai Greene a hrudníktrening-legendy-xiii-shawn-ray-a-trening-stehienTréning legendy XIII. – Shawn Ray a tréning stehien
Vylúčenie zodpovednosti: Informácie uverejnené v článku nie sú náhradou rád špecializovaného doktora a majú len informatívny charakter. Nezodpovedáme za zranenia a ujmy, ktoré pri ich využití nastanú. Pred ich aplikovaním odporúčame konzultáciu s lekárom alebo iným odborníkom!
Facebook Twitter RSS

E-KNIHY ZADARMO   ·   COOKIES   ·   REKLAMA   ·   KONTAKT

© 2013 - 2018 SlovakFitness.sk
Webdesign and Internet media - Streftec TOPlist