SlovakFitness.sk

Kulturistika 06. 03. 2019

Tréning legendy XXVIII. – Lee Labrada a nohy

ikonka
Lee Labrada je bývalý známy americký kulturista narodený v kubánskej Havane, ktorý vyhral 22 profesionálnych titulov, vrátane prestížneho Mr. Universe. A práve na jeho tréning sa v tejto časti pozrieme.

Labrada dokázal sedem rokov po sebe skončiť v prvej štvorke Mr. Olympia a dvakrát skončil druhý. Objavil sa na obálkach viac ako stovky magazínov a dokonca sa ako fitness expert objavoval na obrazovkách viacerých amerických televízií.

Svoju profesionálnu kariéru ukončil v roku 1995 ako jeden z najúspešnejších kulturistov, ktorí nikdy nevyhrali Olympiu. Od roku 2004 je členom Siene slávy profesionálnej kulturistiky.

Ako vo svojej úspešnej kariére trénoval nohy?

Tréning si rozdelil na dve časti. V prvej sa zameral na štvorhlavý sval stehenný a v druhej na hamstringy. Využíval jednoduchý systém tréningu s 10 opakovaniami. Väčšinou robil každý cvik v štyroch sériách, drepom venoval o jednu navyše.

Práve drepmi začínal tréning prednej časti stehien. Následne urobil predkopávania a nakoniec výpady. Vydýchol si a pripravil sa na druhú polovicu tréningu, v ktorej zadnú časť stehien začal cvičiť zakopávaniami v ľahu. Nasledovali mŕtve ťahy s vystretými nohami a nakoniec hyperextenzie.

Lee Labrada a nohy
Cvik Série Opakovania
Drepy 5 10
Predkopávania 4 10
Výpady 4 10
Zakopávania v ľahu 4 10
Mŕtve ťahy s vystretými nohami 4 10
Hyperextenzie 4 10


O čom píše Úspech.MNE.sk?Nahlásiť chybu

Mohlo by vás zaujímať:
trening-kulturistu-xxviii-kai-greene-a-ramenaTréning kulturistu XXVIII. – Kai Greene a ramená trening-legendy-xxix-ako-vybudoval-masivne-paze-franco-columbuTréning legendy XXIX. – Ako vybudoval masívne paže Franco Columbu? trening-kulturistu-xxvii-victor-martinez-a-trening-chrbtaTréning kulturistu XXVII. – Victor Martinez a tréning chrbta trening-legendy-xxviv-larry-scott-a-trening-celeho-telaTréning legendy XXVIV. – Larry Scott a tréning celého telatrening-kulturistu-xxvi-william-bonac-a-trening-hrudnikaTréning kulturistu XXVI. – William Bonac a tréning hrudníka
Vylúčenie zodpovednosti: Informácie uverejnené v článku nie sú náhradou rád špecializovaného doktora a majú len informatívny charakter. Nezodpovedáme za zranenia a ujmy, ktoré pri ich využití nastanú. Pred ich aplikovaním odporúčame konzultáciu s lekárom alebo iným odborníkom!
Nájdete nás aj na Facebooku.NÁVRAT HORE  hore
E-KNIHY ZADARMO · COOKIES A OS. ÚDAJE · REKLAMA · KONTAKT

© 2013 - 2019 SlovakFitness.sk

Streftec - Webdesign & Media
TOPlist