E-knihy zadarmo

SlovakFitness.sk pre svojich čitateľov pripravil doteraz aj 3 elektrické knižky, ktoré sú zadarmo, pretože nechceme na našich návštevníkoch zarábať, ale chceme im pomôcť. Ak vás niektorá z nich zaujala, neváhajte a stiahnite si ju. Môžete ju poslať aj známym.

Cvičenie doma

Našou treťou elektronickou knihou je titul Cvičenie doma - Ako si vytvoriť domáce fitko a dosahovať svoje ciele. Pomôže vám vybudovať si domácu posilňovňu, ponúkne tipy, motiváciu i ukážkové tréningy.

9 pilierov efektívneho chudnutia

Naša druhá knižka vás naučí, že úspešné chudnutie je viac ako len kvalitnejšia strava a viac pohybu. Môžete dosiahnuť aj lepšie výsledky a o dosť skôr, ak budete nasledovať daných 9 pilierov efektívneho chudnutia.

36 Tréningových tipov

Našou prvou elektronickou knihou je titul 36 Tréningových tipov - Malými zmenami k lepším výsledkom. Ponúkame v nej zbierku tipov, ktoré obohatia vaše vedomosti a zaručia vám lepšiu efektivitu vášho tréningu.