Náš Instagram NHL KHL Osobný rozvoj
Vyhľadávanie MENU
 
 
Reklama:
Motivácia 01. 12. 2019

Úspech a lepší život: Prehľad článkov, ktoré vám pomôžu rásť (48/2019)

ikonka
Máme za sebou ďalší týždeň nášho života. Chcete byť aj po ňom o niečo bližšie k úspechu v osobnom i pracovnom živote? Chcete mať o niečo lepší život? Prinášame vám prehľad článkov z magazínu Uspech.MNE.sk, ktoré vám k tomu napomôžu.

Ako si rozvinúť mentalitu víťaza?

Mnoho športovcov je obdivovaných za zbierku trofejí, množstvo peňazí a luxusný život. Len málokto si však uvedomuje, že obdivovaná by mala byť hlavne tá cesta, ktorá k ich úspechu viedla. A tú cestu prešli až k víťazstvu vďaka svojej víťaznej mentalite.

Prečítajte si celý článok »

Sedem jednoduchých spôsobov, ako poraziť prokrastináciu

Chorobné odkladanie dôležitých úloh na neskôr je známe pod pojmom prokrastinácia, ktorý sa udomácnil aj v našich končinách. Sklon odkladať povinnosti je pritom pre človeka ako takého typický. Ako proti nemu bojovať, aby sme dosahovali výsledky efektívnejšie?

Prečítajte si celý článok »

Symptómy, ktoré vám hovoria, že vás váš vzťah vyčerpáva

Ak venujete svoju energiu vzťahu, ktorý nenapĺňa vaše potreby, môťete sa cítiť frustrovane a vyčerpane. Môže sa stať komplikované žiť vo vzťahu, v ktorom necítite podporu svojho partnera alebo si neprejavujete vzájomne svoju lásku.

Prečítajte si celý článok »

Cvičíte, ale máte problém schudnúť? Toto by mohlo byť na vine

Sklamanie. Nespokojnosť. Frustrácia. Pociťujete niečo z toho? Snažíte sa, pravidelne cvičíte, ale nedokážete schudnúť? Kde sa stala chyba? V tomto článku sa pozrieme na to, kde ju možno robíte vo vašej snahe.

Prečítajte si celý článok »

Nezmeškajte nové články a staňte sa fanúšikom magazínu Uspech.MNE.sk na Facebooku.


Zdieľaj na FB  Zdieľať na FB Nahlásiť chybu  Nahlásiť chybu

Mohlo by vás zaujímať:

Vylúčenie zodpovednosti: Informácie uverejnené v článku nie sú náhradou rád špecializovaného doktora a majú len informatívny charakter. Nezodpovedáme za zranenia a ujmy, ktoré pri ich využití nastanú. Pred ich aplikovaním odporúčame konzultáciu s lekárom alebo iným odborníkom!
E-knihy zadarmoKontaktReklamaCookies a os. údaje
Nájdete nás aj na Facebooku Nájdete nás aj na Instagrame
© 2013 - 2020 SlovakFitness.sk TOPlist