InstagramFacebookYoutube
Výživa

Recept: Bananovo-kiwový koktail

04. apríla 2013
Recept: Bananovo-kiwový koktail
Doteraz sme pre vás prinášali jednoduché recepty, no tento bude asi najľahší. Chcete si urobiť zdravý a osviežujúci koktail? Prinášame vám recept na bananovo-kiwový koktail, ktorý má len 155 kalórií, no je plný vitamínu C a antioxidantov. Obsahuje pritom aj 3 gramy vlákniny či 7 gramov bielkovín.

Info o recepte

Ingrediencie:

| 1 banán
| 1 kiwi
| 1 šálka nízkotučného jogurtu
| 1/2 šálky ľadových kociek
| 2 čajové lyžičky javorového sirupu (nie je nutné)


Článok pokračuje pod reklamou


Postup prípravy receptu:

koktail1. Ošúpeme si banán, ktorý následne nakrájame na kolieska. To isté urobíme aj s kiwi.

2. Banán, kiwi, jogurt, kocky ľadu a sirup pridáme do mixéra a spolu poriadne premixujeme, kým nevznikne jemný nápoj. Koktail nalejeme do pohárov a podávame okamžite.


Zdieľaj na FB Zdieľať na Facebooku

Užitočné nástroje

Výpočet: Index telesnej hmotnosti (BMI)Výpočet BMIVýpočet: Maximálna váha pre 1 opakovanieVýpočet maximálkyVýpočet: Bazálny metabolizmusVýpočet BMREnergetické tabuľkyEnergetické tabuľky
Vylúčenie zodpovednosti:
Informácie uverejnené v článkoch nie sú náhradou rád špecializovaného doktora a majú len informatívny charakter. Nezodpovedáme za zranenia a ujmy, ktoré pri ich využití nastanú. Pred ich aplikovaním odporúčame konzultáciu s lekárom alebo iným odborníkom!
SlovakFitness.sk je online magazín, ktorý začal v roku 2013 s cieľom pomôcť svojim návštevníkom vybudovať krajšie telo, lepšie zdravie a vyššie sebavedomie.

© 2013 - 2023 SlovakFitness.sk

InstagramFacebookYoutube
SlovakFitness.sk
TOPlist