SlovakFitness.sk

Kulturistika 16. 09. 2017

Ondrejovičová na 13. mieste. Ako dopadol legendárny Wheeler?

ikonka
V Las Vegas Convetion Center sa v piatok uskutočnili prvé súťaže pod hlavičkou profesionálnej IFBB. V dvoch ženských a jednej mužskej disciplíne sme spoznali prvých šampiónov, pričom svoju účasť na Olympia Weekend-e už má za sebou aj slovenská zástupkyňa.

Figure Olympia 2017

V tejto disciplíne malo zastúpenie aj Slovensko. Adela Ondrejovičová však nepokračovala v zostupnej tendencii a po minuloročnom 12. mieste obsadila 13. priečku. Pri jej prvej účasti v roku 2015 bola na 14. mieste. Latorya Wattsová bojovala o svoj tretí titul po sebe, no „hetrik“ nedosiahla. Skončila druhá. Víťazstvo nepatrilo štvornásobnej šampiónke Nicol Wilkinsovej ani vlani druhej Candice Lewisovej. Svoj prvý titul získala Cydney Gillonová (vlani tretia), ktorá si dala perfektný darček k štvrtkovým 25. narodeninám. Lewisová skončila tretia, Wilkinsová piata po štvrtej Heather Deesovej.

Adela Ondrejovičová vs. víťazka:
O17 Figure

Výsledky Figure Olympia 2017 (Top 15):
1. Cydney Gillon, 2. Latorya Watts, 3. Candice Lewis, 4. Heather Dees, 5. Nicole Wilkins, 6. Maria Luisa Baeza-Diaz, 7. Ivana Ivusic, 8. Jessica Reyes Padilla, 9. Sandra Grajales, 10. Bojana Vasiljevic, 11. Laurelle Martineau, 12. Camala Rodriguez, 13. Adela Ondrejovičová, 14. Tonya Wheatfall, 15. Marlissa Jordan.

Fitness Olympia 2017

Na súťaž v kategórii Fitness tento rok prišlo iba 13 pretekárok. Nechýbala však Oxana Grišinová, ktorá bola ako trojnásobná víťazka favoritkou aj v tomto roku. Navyše, keď v poli pretekárok chýbala Tanji Johnsonová, ktorá jej dýchala na krk v ostatných dvoch rokoch. Napokon ruská favoritka skončila opäť prvá a rozlúčila sa tak dokonale s pódiami Olympie, na ktorých sa už nepredstaví. Stupeň víťazov doplnili Myriam Capesová a Regiane Da Silvová.Výsledky Fitness Olympia 2017:
1. Oxana Grišinová, 2. Myriam Capes, 3. Regiane Da Silva, 4. Ryall Graber-Vasani, 5. Bethany Wagner, 6. Fiona Harris, 7. Ariel Khadr, 8. Derina Wilson, 9. Piia Pajunen, 10. Sally Kendall-Williams, 11. Emma Paveley, 12. Giorgia Foroni, 13. Diana Monteiro.

Classic Physique Olympia 2017

V bohato zastúpenej disciplíne veteránov Classic Physique, ktorá sa uskutočnila ešte len po druhýkrát v histórii, zažil návrat na súťažnú dráhu niekdajší vynikajúci kulturista Flex Wheeler. Po štrnásťročnej odmlke dosiahol 15. miesto spomedzi 20 pretekárov. Z prvenstva sa tešil Bren Ansley, ktorý skončil pred Chrisom Bumsteadom a Georgeom Petersonom. Minuloročný víťaz Danny Hester obsadil piate miesto.Výsledky Classic Physique Olympia 2017 (Top 15):
1. Breon Ansley, 2. Chris Bumstead, 3. George Peterson, 4. Arash Rahbar, 5. Danny Hester, 6. Terrence Ruffin, 7. Sadik Hadzovic, 8. Rylon McDuell-Batiste, 9. Lee Banks, 10. Mateo Vaihu, 11. Jamie LeRoyce, 12. Cleveland Thomas, 13. Darrem Charles, 14. Robert Timms, 15. Flex Wheeler.

Oznam: Od 2. júla do 2. septembra vám budeme v letnom režime prinášať články, ktoré sme publikovali pred rokmi, ale boli už zabudnuté. Úplne nové články prídu na rad opäť od 3. septembra.

O čom píše Úspech.MNE.sk?Nahlásiť chybu

Mohlo by vás zaujímať:
trening-legendy-xx-steve-reeves-a-jeho-trening-zo-starej-skolyTréning legendy XX. – Steve Reeves a jeho tréning zo starej školy trening-kulturistu-xxvii-lionel-beyeke-a-trening-nohTréning kulturistu XXVII. – Lionel Beyeke a tréning nôh trening-legendy-xix-toney-freeman-a-trening-rukTréning legendy XIX. – Toney Freeman a tréning rúktrening-kulturistu-xxv-dave-bautista-a-trening-hrudnikaTréning kulturistu XXV. – Dave Bautista a tréning hrudníka trening-legendy-xviii-lou-ferrigno-a-ramena-s-pazamiTréning legendy XVIII. – Lou Ferrigno a ramená s pažami
Vylúčenie zodpovednosti: Informácie uverejnené v článku nie sú náhradou rád špecializovaného doktora a majú len informatívny charakter. Nezodpovedáme za zranenia a ujmy, ktoré pri ich využití nastanú. Pred ich aplikovaním odporúčame konzultáciu s lekárom alebo iným odborníkom!
Neprehliadnite
Najnovšie články
www.autodielyexpert.sk
Fitness diskusia
Databáza cvikov
E-knihy zadarmo!
Nájdete nás aj na Facebooku.NÁVRAT HORE  hore
E-KNIHY ZADARMO · COOKIES A OS. ÚDAJE · REKLAMA · KONTAKT

© 2013 - 2018 SlovakFitness.sk

Streftec - Webdesign & Media
TOPlist