InstagramFacebookYoutube
Výživa

Recept: Kokosové pusinky

16. mája 2013
Recept: Kokosové pusinky
Málo ingrediencii, veľmi dobrá chuť a ľahký recept. Dnes si pripravíme kokosové pusinky. Urobíme ich asi desať, pričom jedna má v sebe skrytých 54 kalórií, 4 gramy tuku a po 2 gramy bielkovín a sacharidov.

Info o recepte

Ingrediencie:

| 3 vaječné bielka
| 70 g strúhaného kokosu
| 20 g medu


Článok pokračuje pod reklamou


Postup prípravy receptu:

Kokosové pusinky 1. Bielky vyšľaháme do tuha a potom za stáleho miešania pridávame kokosovú múčku (strúhaný kokos) a med.

2. Hotovú hmotu tvarujeme na papier na pečenie umiestnený na plech. Buď na to využijeme cukrárenské vrecko alebo urobíme hrudky s lyžičkou.

3. Plech vložíme do trúby, ktorá bola rozohriata na 150 stupňov celzia. Pečieme asi 30 minút, kým nie sú pusinky zľahka do hneda.


Zdieľaj na FB Zdieľať na Facebooku

Užitočné nástroje

Výpočet: Index telesnej hmotnosti (BMI)Výpočet BMIVýpočet: Maximálna váha pre 1 opakovanieVýpočet maximálkyVýpočet: Bazálny metabolizmusVýpočet BMREnergetické tabuľkyEnergetické tabuľky
Vylúčenie zodpovednosti:
Informácie uverejnené v článkoch nie sú náhradou rád špecializovaného doktora a majú len informatívny charakter. Nezodpovedáme za zranenia a ujmy, ktoré pri ich využití nastanú. Pred ich aplikovaním odporúčame konzultáciu s lekárom alebo iným odborníkom!
SlovakFitness.sk je online magazín, ktorý začal v roku 2013 s cieľom pomôcť svojim návštevníkom vybudovať krajšie telo, lepšie zdravie a vyššie sebavedomie.

© 2013 - 2023 SlovakFitness.sk

InstagramFacebookYoutube
SlovakFitness.sk
TOPlist