SlovakFitness.sk

Motivácia 10. 03. 2019

Úspech a lepší život: Prehľad článkov, ktoré vám pomôžu rásť (10. týždeň 2019)

ikonka
Máme za sebou ďalší týždeň nášho života. Chcete byť aj po ňom o niečo bližšie k úspechu v osobnom i pracovnom živote? Chcete mať o niečo lepší život? Prinášame vám prehľad článkov z magazínu Uspech.MNE.sk, ktoré vám k tomu napomôžu.

Ak chcete rásť, týchto päť kníh by ste mali prečítať

Čítanie je činnosť, ktorá prispeje každému jedincovi. Fikciou si cibríte predstavivosť a oddýchnete si mentálne od stredu každodenného života. Sem-tam v nej nájdete aj nejakú cennú myšlienku. My sa v tomto článku zameriame na knihy mimo fikcie, ktorých tých cenných myšlienok pre váš život majú viacero.

Prečítajte si celý článok »

Ako riešiť situáciu, v ktorej vás váš klient ignoruje?

Neodpovedá vám váš klient na správy cez e-mail? Ignoruje vaše telefonáty? Nie je to dobrý pocit, ale je to situácia, ktorá sa v biznise sem-tam vyskytne. Ako k nej pristupovať?

Prečítajte si celý článok »

Ako sa efektívne zbaviť drám vo svojom živote?

Či je to nezhoda pri projekte alebo hádka s partnerom, tieto drámy sú súčasťou našich životov, ale je rozdiel, ako ich kto znáša. Niekoho môže negatívne ovplyvniť omnoho viac ako niekoho iného.

Prečítajte si celý článok »

Aké čaro v sebe skrývajú pravidelné prechádzky?

Prechádzanie nebolo dlho radené medzi účelovú fitness aktivitu, no v poslednom období získava na popularite. Významný pokrok prechádzok ako súčasti tréningového programu sa dostavuje vďaka ich mnohým výhodám.

Prečítajte si celý článok »

Nezmeškajte nové články a staňte sa fanúšikom magazínu Uspech.MNE.sk na Facebooku.

O čom píše Úspech.MNE.sk?Nahlásiť chybu

Mohlo by vás zaujímať:
uspech-a-lepsi-zivot-prehlad-clankov-ktore-vam-pomozu-rast-15-tyzden-2019Úspech a lepší život: Prehľad článkov, ktoré vám pomôžu rásť (15. týždeň 2019)dolph-lundgren-z-rockyho-je-stale-vo-forme-co-vam-poradiDolph Lundgren z Rockyho je stále vo forme. Čo vám poradí?uspech-a-lepsi-zivot-prehlad-clankov-ktore-vam-pomozu-rast-14-tyzden-2019Úspech a lepší život: Prehľad článkov, ktoré vám pomôžu rásť (14. týždeň 2019)fitness-citaty-ktore-vas-namotivuju-do-dalsej-snahyFitness citáty, ktoré vás namotivujú do ďalšej snahy uspech-a-lepsi-zivot-prehlad-clankov-ktore-vam-pomozu-rast-13-tyzden-2019Úspech a lepší život: Prehľad článkov, ktoré vám pomôžu rásť (13. týždeň 2019)
Vylúčenie zodpovednosti: Informácie uverejnené v článku nie sú náhradou rád špecializovaného doktora a majú len informatívny charakter. Nezodpovedáme za zranenia a ujmy, ktoré pri ich využití nastanú. Pred ich aplikovaním odporúčame konzultáciu s lekárom alebo iným odborníkom!
Nájdete nás aj na Facebooku.NÁVRAT HORE  hore
E-KNIHY ZADARMO · COOKIES A OS. ÚDAJE · REKLAMA · KONTAKT

© 2013 - 2019 SlovakFitness.sk

Streftec - Webdesign & Media
TOPlist