Náš Instagram NHL KHL Osobný rozvoj
 
 
 
 
Reklama:
Motivácia 10. 03. 2019

Úspech a lepší život: Prehľad článkov, ktoré vám pomôžu rásť (10. týždeň 2019)

ikonka
Máme za sebou ďalší týždeň nášho života. Chcete byť aj po ňom o niečo bližšie k úspechu v osobnom i pracovnom živote? Chcete mať o niečo lepší život? Prinášame vám prehľad článkov z magazínu Uspech.MNE.sk, ktoré vám k tomu napomôžu.

Ak chcete rásť, týchto päť kníh by ste mali prečítať

Čítanie je činnosť, ktorá prispeje každému jedincovi. Fikciou si cibríte predstavivosť a oddýchnete si mentálne od stredu každodenného života. Sem-tam v nej nájdete aj nejakú cennú myšlienku. My sa v tomto článku zameriame na knihy mimo fikcie, ktorých tých cenných myšlienok pre váš život majú viacero.

Prečítajte si celý článok »

Ako riešiť situáciu, v ktorej vás váš klient ignoruje?

Neodpovedá vám váš klient na správy cez e-mail? Ignoruje vaše telefonáty? Nie je to dobrý pocit, ale je to situácia, ktorá sa v biznise sem-tam vyskytne. Ako k nej pristupovať?

Prečítajte si celý článok »

Ako sa efektívne zbaviť drám vo svojom živote?

Či je to nezhoda pri projekte alebo hádka s partnerom, tieto drámy sú súčasťou našich životov, ale je rozdiel, ako ich kto znáša. Niekoho môže negatívne ovplyvniť omnoho viac ako niekoho iného.

Prečítajte si celý článok »

Aké čaro v sebe skrývajú pravidelné prechádzky?

Prechádzanie nebolo dlho radené medzi účelovú fitness aktivitu, no v poslednom období získava na popularite. Významný pokrok prechádzok ako súčasti tréningového programu sa dostavuje vďaka ich mnohým výhodám.

Prečítajte si celý článok »

Nezmeškajte nové články a staňte sa fanúšikom magazínu Uspech.MNE.sk na Facebooku.


Zdieľaj na FB  Zdieľať na FB Nahlásiť chybu  Nahlásiť chybu

Môže sa hodiť: 
Sprievodca výberom tréningového plánu »

Mohlo by vás zaujímať:

Vylúčenie zodpovednosti: Informácie uverejnené v článku nie sú náhradou rád špecializovaného doktora a majú len informatívny charakter. Nezodpovedáme za zranenia a ujmy, ktoré pri ich využití nastanú. Pred ich aplikovaním odporúčame konzultáciu s lekárom alebo iným odborníkom!
E-knihy zadarmoKontaktReklamaCookies a os. údaje
Nájdete nás aj na Facebooku Nájdete nás aj na Instagrame
© 2013 - 2020 SlovakFitness.sk TOPlist