Motivácia 10. 03. 2019

Úspech a lepší život: Prehľad článkov, ktoré vám pomôžu rásť (10. týždeň 2019)

ikonka
Máme za sebou ďalší týždeň nášho života. Chcete byť aj po ňom o niečo bližšie k úspechu v osobnom i pracovnom živote? Chcete mať o niečo lepší život? Prinášame vám prehľad článkov z magazínu Uspech.MNE.sk, ktoré vám k tomu napomôžu.

Ak chcete rásť, týchto päť kníh by ste mali prečítať

Čítanie je činnosť, ktorá prispeje každému jedincovi. Fikciou si cibríte predstavivosť a oddýchnete si mentálne od stredu každodenného života. Sem-tam v nej nájdete aj nejakú cennú myšlienku. My sa v tomto článku zameriame na knihy mimo fikcie, ktorých tých cenných myšlienok pre váš život majú viacero.

Prečítajte si celý článok »

Ako riešiť situáciu, v ktorej vás váš klient ignoruje?

Neodpovedá vám váš klient na správy cez e-mail? Ignoruje vaše telefonáty? Nie je to dobrý pocit, ale je to situácia, ktorá sa v biznise sem-tam vyskytne. Ako k nej pristupovať?

Prečítajte si celý článok »

Ako sa efektívne zbaviť drám vo svojom živote?

Či je to nezhoda pri projekte alebo hádka s partnerom, tieto drámy sú súčasťou našich životov, ale je rozdiel, ako ich kto znáša. Niekoho môže negatívne ovplyvniť omnoho viac ako niekoho iného.

Prečítajte si celý článok »

Aké čaro v sebe skrývajú pravidelné prechádzky?

Prechádzanie nebolo dlho radené medzi účelovú fitness aktivitu, no v poslednom období získava na popularite. Významný pokrok prechádzok ako súčasti tréningového programu sa dostavuje vďaka ich mnohým výhodám.

Prečítajte si celý článok »

Nezmeškajte nové články a staňte sa fanúšikom magazínu Uspech.MNE.sk na Facebooku.

Oznam: Od 1. júla do 1. septembra vám budeme v letnom režime prinášať články, ktoré sme publikovali pred rokmi, ale boli už zabudnuté. Úplne nové články prídu na rad opäť od 2. septembra.

Zdieľaj na FB  Zdieľať na FB Nahlásiť chybu  Nahlásiť chybu

Mohlo by vás zaujímať:

O čom píše Úspech.MNE.sk?

Vylúčenie zodpovednosti: Informácie uverejnené v článku nie sú náhradou rád špecializovaného doktora a majú len informatívny charakter. Nezodpovedáme za zranenia a ujmy, ktoré pri ich využití nastanú. Pred ich aplikovaním odporúčame konzultáciu s lekárom alebo iným odborníkom!
E-knihy zadarmoKontaktReklamaCookies a os. údaje
Nájdete nás aj na Facebooku


Streftec - Webdesign & Media

© 2013 - 2019 SlovakFitness.sk
TOPlist