Motivácia 14. 04. 2019

Úspech a lepší život: Prehľad článkov, ktoré vám pomôžu rásť (15. týždeň 2019)

ikonka
Máme za sebou ďalší týždeň nášho života. Chcete byť aj po ňom o niečo bližšie k úspechu v osobnom i pracovnom živote? Chcete mať o niečo lepší život? Prinášame vám prehľad článkov z magazínu Uspech.MNE.sk, ktoré vám k tomu napomôžu.

Meradlo úspechu? Šťastie, tvrdí Richard Branson

Mnoho ľudí si pri pomyslení na slovo úspech pomyslí na množstvo peňazí či významné postavenie v spoločnosti. Niektorí ho vidia v rodinnom živote či v šťastí. A práve šťastie je kľúčové aj pre britského miliardára Richarda Bransona.

Prečítajte si celý článok »

Citáty Warrena Buffetta o úspechu v práci s peniazmi i v živote

Warren Buffett je synonymom finančného úspechu. Jeden z najbohatších ľudí sveta a investorská ikona si preto zaslúži pozornosť, keď sa snaží povedať niečo múdre. A my vám teraz prinášame 17 jeho citátov, ktoré vás budú inšpirovať nie len k bohatšiemu, ale aj k naplnenejšiemu životu.

Prečítajte si celý článok »

Chcete byť kreatívnejší do 10 minút? Skúste týchto deväť vecí

Moderná kultúra často označuje kreativitu za prirodzený dar. Talent však má s tvorivosťou len málo dočinenia. Aj kreativita je zručnosť, ktorý sa dá naučiť, trénovať a rozvíjať.

Prečítajte si celý článok »

Osem spôsobov, ako bojovať proti bolesti hrdla

Boľavé hrdlo nie je ničím príjemným a mnoho ľudí sa snaží, aby bolesť zmizla čo najskôr. Ešte predtým, ako zamierite k doktorovi, môžete si uľaviť niekoľkými spôsobmi. Prinášame vám ich rovno osem.

Prečítajte si celý článok »

Nezmeškajte nové články a staňte sa fanúšikom magazínu Uspech.MNE.sk na Facebooku.

Oznam: Od 1. júla do 1. septembra vám budeme v letnom režime prinášať články, ktoré sme publikovali pred rokmi, ale boli už zabudnuté. Úplne nové články prídu na rad opäť od 2. septembra.

Zdieľaj na FB  Zdieľať na FB Nahlásiť chybu  Nahlásiť chybu

Mohlo by vás zaujímať:

O čom píše Úspech.MNE.sk?

Vylúčenie zodpovednosti: Informácie uverejnené v článku nie sú náhradou rád špecializovaného doktora a majú len informatívny charakter. Nezodpovedáme za zranenia a ujmy, ktoré pri ich využití nastanú. Pred ich aplikovaním odporúčame konzultáciu s lekárom alebo iným odborníkom!
E-knihy zadarmoKontaktReklamaCookies a os. údaje
Nájdete nás aj na Facebooku


Streftec - Webdesign & Media

© 2013 - 2019 SlovakFitness.sk
TOPlist