Náš Instagram NHL KHL Osobný rozvoj
Vyhľadávanie MENU
 
 
Reklama:
Motivácia 28. 07. 2019

Úspech a lepší život: Prehľad článkov, ktoré vám pomôžu rásť (30. týždeň 2019)

ikonka
Máme za sebou ďalší týždeň nášho života. Chcete byť aj po ňom o niečo bližšie k úspechu v osobnom i pracovnom živote? Chcete mať o niečo lepší život? Prinášame vám prehľad článkov z magazínu Uspech.MNE.sk, ktoré vám k tomu napomôžu.

6 vecí, ktoré musíte dať zamestnancom, aby ste ich motivovali efektívne

Podnikanie je podobne ako šport veľmi súťaživé. Cieľom je neustále sa zlepšovať a rásť, aby sa prekonala konkurencia a zákazníci dostali kvalitné výrobky za výhodné ceny. Na to je však dôležité zaistiť aj efektívny proces práce v rámci firmy.

Prečítajte si celý článok »

Prečo nečakať s úlohami až do poslednej chvíle?

Máte uzávierku, do ktorej musíte splniť nejakú úlohu alebo dokončiť projekt, no ešte stále vám do nej zostáva veľa času. Môže vás to lákať k tomu, že svoju prácu budete odkladať na poslednú chvíľu, čo na vás zvýši tlak a zvýši aj riziká vášho neúspechu. A to chcete?

Prečítajte si celý článok »

7 chýb, ktorým sa treba vyhnúť pri rekonštrukcii domu či bytu

Chystáte sa prerobiť si svoju domácnosť? Aby ste si rekonštrukciou domu či bytu prešli s čo možno najmenším počtom prekážok, by ste sa mali snažiť vyhnúť nasledujúcim siedmym bežným chybám.

Prečítajte si celý článok »

Podporte si vaše libido: Týchto 5 jedál pomôže

Radi cvičíte a chceli by ste maximalizovať svoje výsledky? Zároveň aj hľadáte spôsob, ako si podporiť vlastné libido? Aj tieto dve veci sa dajú spojiť dohromady. Prinášame vám päť jedál, ktoré podporia vaše libido a zároveň môžu mať pozitívny vplyv aj na dosahovanie vašich tréningových cieľov.

Prečítajte si celý článok »

Nezmeškajte nové články a staňte sa fanúšikom magazínu Uspech.MNE.sk na Facebooku.

Letný režim so „zabudnutými“ článkami končí 31. augusta. Potom prídu opäť na rad úplne nové články.


Zdieľaj na FB  Zdieľať na FB Nahlásiť chybu  Nahlásiť chybu

Mohlo by vás zaujímať:

Vylúčenie zodpovednosti: Informácie uverejnené v článku nie sú náhradou rád špecializovaného doktora a majú len informatívny charakter. Nezodpovedáme za zranenia a ujmy, ktoré pri ich využití nastanú. Pred ich aplikovaním odporúčame konzultáciu s lekárom alebo iným odborníkom!
E-knihy zadarmoKontaktReklamaCookies a os. údaje
Nájdete nás aj na Facebooku Nájdete nás aj na Instagrame
© 2013 - 2020 SlovakFitness.sk TOPlist