Náš Instagram NHL KHL Osobný rozvoj
Vyhľadávanie MENU
 
 
Reklama:
Motivácia 11. 08. 2019

Úspech a lepší život: Prehľad článkov, ktoré vám pomôžu rásť (32. týždeň 2019)

ikonka
Máme za sebou ďalší týždeň nášho života. Chcete byť aj po ňom o niečo bližšie k úspechu v osobnom i pracovnom živote? Chcete mať o niečo lepší život? Prinášame vám prehľad článkov z magazínu Uspech.MNE.sk, ktoré vám k tomu napomôžu.

10 filmov, ktoré vás budú inšpirovať a motivovať

Ak máte príležitosť vychutnať si večer pred televíziou, prečo si nepustiť film, ktorý vás bude inšpirovať alebo motivovať k dosiahnutiu vašich snov? Takýchto filmov je veľa, no my vám prinášame zbierku desiatich, ktoré by ste nemali prehliadnuť.

Prečítajte si celý článok »

Deväť zlozvykov, ktoré znižujú vašu produktivitu

Ak vám záleží na vašich pracovných úspechoch, potom určite chcete byť čo najproduktívnejší. Platí to aj vtedy, ak pracujete sami na seba a chceli by ste mať po práci viac času sami na seba. Existujú však veci, ktoré robíme a ktorými produktivite škodíme. teraz vám ich pár prinášame. Pozrite si nasledujúcich deväť zlozvykov a zistite, či sa netýkajú aj vás.

Prečítajte si celý článok »

Ste ranné vtáča alebo nočná sova? Toto o vás hovorí čas, v ktorý chodíte späť

Niektorí ľudia radi chodia do postele skoro, aby boli aj skoro ráno hore. Protipólom ranných vtáčat sú nočné sovy, ktoré zase vydržia byť hore dlho do noci.

Prečítajte si celý článok »

Veľká chyba, ktorej sa pri doplnkoch výživy treba vyhnúť

Užívate niektorý z doplnkov výživy a čudujete sa, že nefunguje? Možno robíte chybu, o ktorej bude dnes reč. Dôležité je uvedomiť si, že nie len vzhľadom na svoje ciele, je potrebné vyberať tie správne suplementy. Ešte dôležitejšie je však venovať ich užívaniu pozornosť, ktorú si zaslúžia.

Prečítajte si celý článok »

Nezmeškajte nové články a staňte sa fanúšikom magazínu Uspech.MNE.sk na Facebooku.

Letný režim so „zabudnutými“ článkami končí 31. augusta. Potom prídu opäť na rad úplne nové články.


Zdieľaj na FB  Zdieľať na FB Nahlásiť chybu  Nahlásiť chybu

Mohlo by vás zaujímať:

Vylúčenie zodpovednosti: Informácie uverejnené v článku nie sú náhradou rád špecializovaného doktora a majú len informatívny charakter. Nezodpovedáme za zranenia a ujmy, ktoré pri ich využití nastanú. Pred ich aplikovaním odporúčame konzultáciu s lekárom alebo iným odborníkom!
E-knihy zadarmoKontaktReklamaCookies a os. údaje
Nájdete nás aj na Facebooku Nájdete nás aj na Instagrame
© 2013 - 2020 SlovakFitness.sk TOPlist