Náš Instagram NHL KHL Osobný rozvoj
Vyhľadávanie MENU
 
 
Reklama:
Motivácia 1. 1. 2021

Šťastný nový rok 2021 a najmä veľa zdravia všetkým!

ikonka
Veľa ľudí je rado, že rok 2020 je už za nami. Verme, že rok 2021 bude v znamení otočenia listu a najmä pozitívneho vývoja globálnej pandémie. Prajeme vám doň veľa šťastia a najmä zdravia!

Život je aj o tom, ako sa vieme popasovať s rôznymi výzvami. Mnoho ľudí sa dokázalo vyrovnať aj s komplikáciami v minulom roku a verme, že aj v tom novom budeme mať sily na to, aby sme dokázali preskočiť prekážky, ktoré nám zajtrajšky prinesú.

Ani cez pandémiu nezabúdajte na to, aby ste boli dobrí k ostatným, aby ste boli oporou pre blízkych a aby ste nezabúdali ani na svoje ambície v oblasti cvičenia, zdravého životného štýlu či kariéry. My sa pokúsime robiť všetko preto, aby vám v tom pomáhal aj SlovakFitness.sk.

Sľúbte si, že v novom roku 2021 urobíte všetko pre to, aby ste aj napriek obmedzeniam naplnili to, čo ste si predsavzali. Ak chcete byť úspešní, musíte urobiť to najlepšie, čo vo vás je, za každých okolností. A vy máte na to, aby ste to dokázali!

Zostaňte zdraví a cíťte sa dobre!


„Život nie je o čakaní na to, kým búrka prehrmí. Je o tom, aby sme sa naučili, ako tancovať v daždi.“
– Vivian Greene

Nájdete nás na sociálnych sieťach:   Instagram  Facebook  Twitter  YouTube


Zdieľaj na FB  Zdieľať na FB Nahlásiť chybu  Nahlásiť chybu

Mohlo by vás zaujímať:

Vylúčenie zodpovednosti: Informácie uverejnené v článku nie sú náhradou rád špecializovaného doktora a majú len informatívny charakter. Nezodpovedáme za zranenia a ujmy, ktoré pri ich využití nastanú. Pred ich aplikovaním odporúčame konzultáciu s lekárom alebo iným odborníkom!
E-knihy zadarmoKontaktReklamaCookies a os. údaje
Nájdete nás aj na Facebooku Nájdete nás aj na Instagrame
© 2013 - 2021 SlovakFitness.sk TOPlist