Náš Instagram NHL KHL Osobný rozvoj
Vyhľadávanie MENU
 
 
Reklama:
Suplementy 30. 12. 2020

Najpopulárnejšie články roka 2020 o suplementoch

ikonka
Aktuálny rok skončí už o pár dní, a preto sme sa opäť rozhodli pripraviť vám sériu článkov, v ktorých ponúkame prehľad najpopulárnejších článkoch v jednotlivých rubrikách. Dnes si pripomenieme to najlepšie, čo sme v roku 2020 publikovali o suplementoch.

Najpopulárnejšie články medzi návštevníkmi

1. Šesť doplnkov výživy, ktoré sú prakticky zbytočné (jún)
Aby sme zabránili nedostatku vitamínov a minerálov, kupujeme si rôzne doplnky výživy. Radi na suplementy vsádzame aj pri cvičení s cieľom budovať svaly alebo chudnúť. Ktorých šesť produktov sa rovná viac vyhodeným peniazom, ako úžitku?

Prečítať celý článok »

2. Suplementy, ktoré vám pomôžu zvýšiť testosterón (október)
Testosterón je mužský pohlavný hormón, ktorého nedostatok vedie nie len k nižšiemu libidu u mužov, ale aj k zníženiu potenciálu svalových a silových prírastkov.

Prečítať celý článok »

3. V akom pomere by ste mali prijímať proteíny so sacharidmi? (február)
Keď si chcete svoju tréningovú snahu podporiť doplnkami výživy a je vaším cieľom naberanie svalovej hmoty či sily, často siahnete pod gaineri alebo srvátkovom proteíne. Je to logické – práve bielkoviny a jednoduché sacharidy sú po docvičení vítané.

Prečítať celý článok »

Najlepšie články podľa redakcie

1. Tri najdostupnejšie doplnky pre budovanie svalov. Sú efektívne? (január)
Doplnky výživy zamerané na budovanie svalov by vám mali pomôcť zvyšovať efektivitu tréningu a tiež stimulovať svaly k rastu po odchode z posilňovne.

Prečítať celý článok »

2. Doplnky výživy, ktoré vám pomôžu k skvelej plážovej forme (marec)
Doplnky výživy tu nie sú na to, aby nahrádzali tvrdú prácu. Je dôležité uvedomiť si, že váš úspech bude závisieť najmä od vašej disciplíny v posilňovni a najmä v kuchyni. Ak máte v poriadku tréning aj stravu, potom môžu prísť rad na suplementy.

Prečítať celý článok »

3. Viac svalov a lepšia regenerácia? Pred spánkom je čas na kazeín (január)
Ak sa snažíte budovať silu alebo svaly a chcete byť čo najefektívnejší, musíte sa uistiť, že budete mať dostatočne kvalitný spánok. Ten však ešte musíte aj niečím podporiť. Po stránke doplnkov výživy ide o ten správny druh proteínu.

Prečítať celý článok »

Nájdete nás na sociálnych sieťach:   Instagram  Facebook  Twitter  YouTube


Zdieľaj na FB  Zdieľať na FB Nahlásiť chybu  Nahlásiť chybu

Mohlo by vás zaujímať:

Vylúčenie zodpovednosti: Informácie uverejnené v článku nie sú náhradou rád špecializovaného doktora a majú len informatívny charakter. Nezodpovedáme za zranenia a ujmy, ktoré pri ich využití nastanú. Pred ich aplikovaním odporúčame konzultáciu s lekárom alebo iným odborníkom!
E-knihy zadarmoKontaktReklamaCookies a os. údaje
Nájdete nás aj na Facebooku Nájdete nás aj na Instagrame
© 2013 - 2021 SlovakFitness.sk TOPlist