InstagramFacebookYoutube
Výživa

Recept: Karfiolové pukance

25. júla 2013
Recept: Karfiolové pukance
Obľubujete pukance pred televízorom, ale hryzie vás svedomie? Vyskúšajte túto karfiolovú alternatívu, ktorá obsahuje 7,5 gramov tukov, z toho 6,5 dobrých, a len necelých 100 kalórii na jednu porciu. Čaká vás veľmi dobrá chuť a samé dobré ingrediencie.

Info o recepte

Ingrediencie:

| 300 – 350 g (1 hlavička) karfiolu
| 1 polievková lyžica kokosového oleja
| 2 čajové lyžičky škorice
| 2 polievkové lyžice stevie na varenie


Článok pokračuje pod reklamou


Postup prípravy receptu:

1. Karfiol rozdelíme na malé kúsky.

2. Rozohrievame trúbu na 180 stupňov celzia a medzitým si do veľkej misy vložíme karfiol, kokosový olej, škoricu a steviu. Premiešame tak, aby bol každý kúsok karfiolu pokrytý.

3. Na pekáč si dáme papier na pečenie a naň rozložíme kúsky karfiolu. Pečieme asi 30 minút, pričom každých päť minút premiešame, aby bol karfiol hnedý na všetkých stranách.


Zdieľaj na FB Zdieľať na Facebooku

Užitočné nástroje

Výpočet: Index telesnej hmotnosti (BMI)Výpočet BMIVýpočet: Maximálna váha pre 1 opakovanieVýpočet maximálkyVýpočet: Bazálny metabolizmusVýpočet BMREnergetické tabuľkyEnergetické tabuľky
Vylúčenie zodpovednosti:
Informácie uverejnené v článkoch nie sú náhradou rád špecializovaného doktora a majú len informatívny charakter. Nezodpovedáme za zranenia a ujmy, ktoré pri ich využití nastanú. Pred ich aplikovaním odporúčame konzultáciu s lekárom alebo iným odborníkom!
SlovakFitness.sk je online magazín, ktorý začal v roku 2013 s cieľom pomôcť svojim návštevníkom vybudovať krajšie telo, lepšie zdravie a vyššie sebavedomie.

© 2013 - 2024 SlovakFitness.sk

InstagramFacebookYoutube
SlovakFitness.sk
TOPlist