Motivácia

Arnold Schwarzenegger – Jeho najlepšie výroky 1

07. augusta 2013
Arnold Schwarzenegger – Jeho najlepšie výroky 1
Každú druhú stredu vám prinášame články týkajúceho sa najväčšieho kulturistického šampióna všetkých čias, ktorý dosiahol úspechy v športe, v showbiznise i v politike. Dnes sa pozrieme na prvú várku motivačných citátov z úst Arnolda Schwarzeneggera.

1) „Zlyhanie nie je možnosť. Každý musí uspieť.“

2) „Najhoršia vec akou môžem byť je byť rovnaký ako každý iný človek. To neznášam.“

3) „Myseľ je limit. Pokiaľ si vaša myseľ dokáže predstaviť fakt, že niečo dokážete, potom to dokážete, pokiaľ tomu veríte na 100 %.“

4) „Vždy som sníval o veľmi mocných ľuďoch – diktátoroch a podobne. Vždy som bol zaujatý ľuďmi, na ktorých sa spomínalo stovky rokov alebo dokonca, u Ježiša sú to už tisícky rokov.“

5) „To, čomu čelíme môže vyzerať ako nezdolateľné. No, ja som sa niečo naučil z tých rokov trénovania a súťaženia. Naučil som sa niečo z tých všetkých sérií a opakovaní, keď už si myslíte, že nedokážete zdvihnúť ďalšiu uncu váhy. Naučil som sa, že sme vždy silnejší ako si myslíme.“

6) „Sila neprichádza z víťazenie. Vaše trápenia rozvíjajú vašu silu. Keď si prejdete ťažkými obdobiami a rozhodnete sa nevzdať, to je sila.“