InstagramFacebookYoutube
Zaujímavosti

Letný tip: Prečo je lepšie zabudnúť na lokálne chudnutie?

29. 7. 2022
Letný tip: Prečo je lepšie zabudnúť na lokálne chudnutie?
Počas leta vám každý pracovný deň prinášame krátke tipy, ktorými si môžete zefektívniť svoju tréningovú či výživovú snahu. Čo sme si pre vás pripravili dnes?

Prečo je lepšie zabudnúť na lokálne chudnutie?

Vedci a experti sa zhodujú v tom, že lokálne chudnutie je mýtom. Napriek tomu sa oň stále rôzni ľudia pokúšajú. Nepatrite medzi nich. Na rozdiel od budovanie svalov, je to pri chudnutí neefektívna stratégia. Nemôžete si vybrať brucho a chudnúť len z neho. Musíte pracovať na celom svojom tele. Postupne sa zlepší aj stav vašej vytúženej partie. Zamerajte sa na komplexný tréning a obmedzenie kalorického príjmu. Časom sa vzhľad vášho tela vylepši.Zdieľaj na FB Zdieľať na Facebooku

Užitočné nástroje

Výpočet: Index telesnej hmotnosti (BMI)Výpočet BMIVýpočet: Maximálna váha pre 1 opakovanieVýpočet maximálkyVýpočet: Bazálny metabolizmusVýpočet BMREnergetické tabuľkyEnergetické tabuľky
Vylúčenie zodpovednosti:
Informácie uverejnené v článkoch nie sú náhradou rád špecializovaného doktora a majú len informatívny charakter. Nezodpovedáme za zranenia a ujmy, ktoré pri ich využití nastanú. Pred ich aplikovaním odporúčame konzultáciu s lekárom alebo iným odborníkom!
SlovakFitness.sk je online magazín, ktorý začal v roku 2013 s cieľom pomôcť svojim návštevníkom vybudovať krajšie telo, lepšie zdravie a vyššie sebavedomie.

© 2013 - 2022 SlovakFitness.sk

InstagramFacebookYoutube
SlovakFitness.sk
TOPlist