InstagramFacebookYoutube
Motivácia

Letný tip: Zvýšte svoju úspešnosť nedeľným posedením nad kalendárom

1. 8. 2022
Letný tip: Zvýšte svoju úspešnosť nedeľným posedením nad kalendárom
Počas leta vám každý pracovný deň prinášame krátke tipy, ktorými si môžete zefektívniť svoju tréningovú či výživovú snahu. Čo sme si pre vás pripravili dnes?

Zvýšte svoju úspešnosť nedeľným posedením nad kalendárom

Venujte každú nedeľu vo večerných hodinách čas na naplánovanie si svojho týždňa. Sadnite si za kalendár alebo/a svoj zápisník a rozplánujte si tréningové jednotky na nasledujúci týždeň. Naplánujte si, kedy sa budete venovať posilňovaniu, kardiu a kedy si nájdete čas na iné pohybové aktivity. Vyhraďte si na nej čas a zohľadníte aj iné svoje povinnosti. Ak chcete, môžete si naplánovať aj jednotlivé pokrmy.Zdieľaj na FB Zdieľať na Facebooku

Užitočné nástroje

Výpočet: Index telesnej hmotnosti (BMI)Výpočet BMIVýpočet: Maximálna váha pre 1 opakovanieVýpočet maximálkyVýpočet: Bazálny metabolizmusVýpočet BMREnergetické tabuľkyEnergetické tabuľky
Vylúčenie zodpovednosti:
Informácie uverejnené v článkoch nie sú náhradou rád špecializovaného doktora a majú len informatívny charakter. Nezodpovedáme za zranenia a ujmy, ktoré pri ich využití nastanú. Pred ich aplikovaním odporúčame konzultáciu s lekárom alebo iným odborníkom!
SlovakFitness.sk je online magazín, ktorý začal v roku 2013 s cieľom pomôcť svojim návštevníkom vybudovať krajšie telo, lepšie zdravie a vyššie sebavedomie.

© 2013 - 2023 SlovakFitness.sk

InstagramFacebookYoutube
SlovakFitness.sk
TOPlist