InstagramFacebookYoutube
Tréning

Letný tip: Opatrne sa zamerajte na techniku

8. 8. 2022
Letný tip: Opatrne sa zamerajte na techniku
Počas leta vám každý pracovný deň prinášame krátke tipy, ktorými si môžete zefektívniť svoju tréningovú či výživovú snahu. Čo sme si pre vás pripravili dnes?

Opatrne sa zamerajte na techniku

Keď sa venujete posilňovaniu, vaše telo vystavujete veľmi náročnej aktivite. Preto je dôležité udržať si správnu techniku cvičenia. Tým sa uistite, že aktivujete svalové vlákna, ktoré chcete precvičovať. Ak vám táto výhoda dobrej formy nestačí, potom je tu ďalší dôvod, prečo jej venovať pozornosť – udrží vás zdravých a bez zranení. Tí, čo sú najzdravší, môžu aj najviac trénovať a z dlhodobého hľadiska urobia aj najlepšie pokroky.Zdieľaj na FB Zdieľať na Facebooku

Užitočné nástroje

Výpočet: Index telesnej hmotnosti (BMI)Výpočet BMIVýpočet: Maximálna váha pre 1 opakovanieVýpočet maximálkyVýpočet: Bazálny metabolizmusVýpočet BMREnergetické tabuľkyEnergetické tabuľky
Vylúčenie zodpovednosti:
Informácie uverejnené v článkoch nie sú náhradou rád špecializovaného doktora a majú len informatívny charakter. Nezodpovedáme za zranenia a ujmy, ktoré pri ich využití nastanú. Pred ich aplikovaním odporúčame konzultáciu s lekárom alebo iným odborníkom!
SlovakFitness.sk je online magazín, ktorý začal v roku 2013 s cieľom pomôcť svojim návštevníkom vybudovať krajšie telo, lepšie zdravie a vyššie sebavedomie.

© 2013 - 2023 SlovakFitness.sk

InstagramFacebookYoutube
SlovakFitness.sk
TOPlist