InstagramFacebookYoutube
Výživa

Recept: Korenené kuracie guľky

18. augusta 2017
Recept: Korenené kuracie guľky
Konečne sa bude piecť mäsko. Dnes vám prinášame o čosi náročnejší recept, pri ktorom si pripravíme korenené kuracie guľky, ktorých jedna porcia obsahuje viac ako 30 gramov bielkovín, len okolo šesť gramov sacharidov a ani nie štyri gramy tuku.

Info o recepte

Ingrediencie:

| 600 g kuracích pŕs
| 2 vajcia
| 50 g ovsených vločiek
| čerstvé čierne korenie
| kajenské korenie


Článok pokračuje pod reklamou


Postup prípravy receptu:

kuracie gulky1. Nakrájame si kuracie prsia na menšie kúsky.

2. Do mixéra vložíme kúsky kuracieho mäsa, vajcia, ovsené vločky a podľa osobného gusta (niekto má rád štipľavejšie, niekto menej) pridáme čerstvé čierne korenie a kajenské korenie. Všetko pomixujeme, kým sa nevytvorí celistvá hmota.

3. Z hmoty si vyvaľkáme guľky vo veľkosti golfovej loptičky. Na plech si pripravíme papier na pečenie a naň poukladáme guľky. Asi na 20 minút ich vložíme do trúby, ktorá bola predhriata na 180 stupňov celzia.

Letný režim, pôvodne z : 11.4.2013.


Zdieľaj na FB Zdieľať na Facebooku

Užitočné nástroje

Výpočet: Index telesnej hmotnosti (BMI)Výpočet BMIVýpočet: Maximálna váha pre 1 opakovanieVýpočet maximálkyVýpočet: Bazálny metabolizmusVýpočet BMREnergetické tabuľkyEnergetické tabuľky
Vylúčenie zodpovednosti:
Informácie uverejnené v článkoch nie sú náhradou rád špecializovaného doktora a majú len informatívny charakter. Nezodpovedáme za zranenia a ujmy, ktoré pri ich využití nastanú. Pred ich aplikovaním odporúčame konzultáciu s lekárom alebo iným odborníkom!
SlovakFitness.sk je online magazín, ktorý začal v roku 2013 s cieľom pomôcť svojim návštevníkom vybudovať krajšie telo, lepšie zdravie a vyššie sebavedomie.

© 2013 - 2022 SlovakFitness.sk

InstagramFacebookYoutube
SlovakFitness.sk
TOPlist