SlovakFitness.sk

Tréning 07. 04. 2018

Ako vyriešiť problém nedostatku miesta v šatňovej skrinke?

ikonka
Uložiť osobné veci v šatni fitness centra často strpčí začiatok tréningu, či pridá vrásky počas neho. Na sebe a so sebou mávame veľa vecí, ktoré chceme bezpečne odložiť v šatňovej skrinke.

Oblečenie, taška, uterák, šampón, topánky a čokoľvek čo máme so sebou treba uložiť do veľmi stiesneného priestoru skrinky. Výsledok je často hromada vecí, v ktorej len sotva niečo ľahko a pohodlne nájdeme.

Nervujeme sa pri vyťahovaní uteráku a šampónu pred sprchou. Ak sa chceme k niečomu dostať, tašku musíme vyberať zo skrinky, pretože ju zakrýva oblečenie visiace na háčikoch, alebo je oblečenie odložené na taške a tak musíme vyberať aj to. Pritom sa neraz strhne z háčikov, poškodí sa, treba ho opäť zavesiť alebo uložiť.

Navyše, veci odložené v skrinke sú v dotyku s taškou, ktorá bola predtým na dlážke v autobuse, či na chodníku na zastávke. Nie moc lákavá predstava, hlavne ak si veci opäť oblečieme po sprche.

Chceme sa vyhnúť nepríjemnostiam pri odkladaní vecí. Chceme získať priestor aj v malej skrinke.

Riešenie je ľahké, kompaktné a dostupné pre každého. Vešiak ElasticHanger drží oblečenie vo vodorovnej polohe. Oblečenie preto nevisí smerom dole, ako je tomu pri háčikoch alebo klasických ramienkach. Dolný priestor skrinky tým zostáva voľný.

Oblečenie je uložené vo vešiaku ElasticHanger - hore v bezpečí, oddelené od tašky a stien skrinky. Taška je celkom prístupná, netreba ju zo skrinky vyťahovať, aby sme sa dostali k uteráku, šampónu. Akákoľvek vec v skrinke je nám pohodlne k dispozícii kedykoľvek - aj počas cvičenia. Všetko je na svojom mieste.

Vešiak ElasticHanger pojme aj veľkú zimnú bundu, pretože je elastický a prispôsobí sa objemu ukladaných vecí. Je ľahký a celkom prenosný, pritom nezaberá miesto v taške, čo je ďalšia výhoda oproti bežnému ramienku na oblečenie.

Bližšie informácie o tomto šikovnom, praktickom a súčasne dostupnom riešení rozšíreného problému s nedostatkom miesta v šatňových skrinkách môžete nájsť na www.elastichanger.com

O čom píše Úspech.MNE.sk?Nahlásiť chybu

Mohlo by vás zaujímať:
preco-by-sa-mal-kazdy-chlap-venovat-posilnovaniuPrečo by sa mal každý chlap venovať posilňovaniu?odpalte-svoje-bicepsy-tymto-vojenskym-treningomOdpáľte svoje bicepsy týmto vojenským tréningompreco-by-vam-trening-vecer-mohol-zmenit-zivotPrečo by vám tréning večer mohol zmeniť život?chyby-ktorym-by-ste-sa-pri-treningu-chrbta-mali-vyvarovatChyby, ktorým by ste sa pri tréningu chrbta mali vyvarovať absolvujte-skvely-trening-za-polovicu-casuAbsolvujte skvelý tréning za polovicu času
Vylúčenie zodpovednosti: Informácie uverejnené v článku nie sú náhradou rád špecializovaného doktora a majú len informatívny charakter. Nezodpovedáme za zranenia a ujmy, ktoré pri ich využití nastanú. Pred ich aplikovaním odporúčame konzultáciu s lekárom alebo iným odborníkom!
Nájdete nás aj na Facebooku.NÁVRAT HORE  hore
E-KNIHY ZADARMO · COOKIES A OS. ÚDAJE · REKLAMA · KONTAKT

© 2013 - 2018 SlovakFitness.sk

Streftec - Webdesign & Media
TOPlist