SlovakFitness.sk

Motivácia 15. 04. 2018

Úspech a lepší život: Prehľad článkov, ktoré vám pomôžu rásť (15. týždeň 2018)

ikonka
Máme za sebou ďalší týždeň nášho života. Chcete byť aj po ňom o niečo bližšie k úspechu v osobnom i pracovnom živote? Chcete mať o niečo lepší život? Prinášame vám prehľad článkov z magazínu Uspech.MNE.sk, ktoré vám k tomu napomôžu.

Richard Branson pre vás odhalil tajomstvá úspechu

Richard Branson niečo o úspechu vie. Vo veku 16 rokov opustil školu, aby založil študentský magazín. Neskôr založil úspešné nahrávacie štúdio, vytvoril leteckú spoločnosť a dnes pod jeho značku patrí viac ako 200 spoločností.

Prečítajte si celý článok »

Buďte produktívnejší nie tvrdšou, ale rozumnejšou prácou

Mnoho ľudí si myslí, že na to, aby vo svojom živote pokročili a boli produktívni, musia pracovať tvrdo. Do istej miery majú pravdu, ale existuje lepšia alternatíva ako čistá tvrdá práca. Tou je rozumná práca.

Prečítajte si celý článok »

Chcete sa učiť efektívne? Dodržiavajte tieto tipy

Keď sa učíte novú látku, môže sa vám zdať, že je toho príliš veľa a nezvládnete sa to naučiť. Myslíte si, že na to budete potrebovať veľa času. Študijná technika, ktorú vám teraz ponúkame, však skráti čas venovaný učeniu a udrží vás plne koncentrovaných na učivo.

Prečítajte si celý článok »

Peniaze a veci – prečo vás neurobia šťastnými?

Peniaze a veci, ktoré si za ne môžete kúpiť, vám šťastie negarantujú. Dôvody sú rôzne. Prečo vám šťastie chýba napriek tomu, že máte peňazí dostatok?

Prečítajte si celý článok »

Dva spôsoby, ako obohatiť svoj život ľahko a rýchlo

Obohatenie svojho života nemusí byť drahé ani časovo náročné. Aj vaše okolie vám ponúka nespočetné množstvo príležitostí. Len ich musíte objaviť.

Prečítajte si celý článok »

Nezmeškajte nové články a staňte sa fanúšikom magazínu Uspech.MNE.sk na Facebooku.

O čom píše Úspech.MNE.sk?Nahlásiť chybu

Mohlo by vás zaujímať:
uspech-a-lepsi-zivot-prehlad-clankov-ktore-vam-pomozu-rast-24-tyzden-2018Úspech a lepší život: Prehľad článkov, ktoré vám pomôžu rásť (24. týždeň 2018)10-rozdielov-medzi-uspechom-a-zlyhanim-v-procese-chudnutia10 rozdielov medzi úspechom a zlyhaním v procese chudnutiauspech-a-lepsi-zivot-prehlad-clankov-ktore-vam-pomozu-rast-23-tyzden-2018Úspech a lepší život: Prehľad článkov, ktoré vám pomôžu rásť (23. týždeň 2018)uspech-a-lepsi-zivot-prehlad-clankov-ktore-vam-pomozu-rast-22-tyzden-2018Úspech a lepší život: Prehľad článkov, ktoré vám pomôžu rásť (22. týždeň 2018)uspech-a-lepsi-zivot-prehlad-clankov-ktore-vam-pomozu-rast-21-tyzden-2018Úspech a lepší život: Prehľad článkov, ktoré vám pomôžu rásť (21. týždeň 2018)
Vylúčenie zodpovednosti: Informácie uverejnené v článku nie sú náhradou rád špecializovaného doktora a majú len informatívny charakter. Nezodpovedáme za zranenia a ujmy, ktoré pri ich využití nastanú. Pred ich aplikovaním odporúčame konzultáciu s lekárom alebo iným odborníkom!
Neprehliadnite
Najnovšie články
www.autodielyexpert.sk
Fitness diskusia
Databáza cvikov
E-knihy zadarmo!
Nájdete nás aj na Facebooku.NÁVRAT HORE  hore
E-KNIHY ZADARMO · COOKIES A OS. ÚDAJE · REKLAMA · KONTAKT

© 2013 - 2018 SlovakFitness.sk

Streftec - Webdesign & Media
TOPlist