SlovakFitness.sk

Motivácia 09. 12. 2018

Úspech a lepší život: Prehľad článkov, ktoré vám pomôžu rásť (49. týždeň 2018)

ikonka
Máme za sebou ďalší týždeň nášho života. Chcete byť aj po ňom o niečo bližšie k úspechu v osobnom i pracovnom živote? Chcete mať o niečo lepší život? Prinášame vám prehľad článkov z magazínu Uspech.MNE.sk, ktoré vám k tomu napomôžu.

Prečo mrháme časom a ako by sme s tým mali prestať?

Odkladaním povinností a vykonávaním nedôležitých úloh mrháme naším časom, ktorý už nikdy späť nezískame. Prečo to robíme? Prečo by sme to robiť nemali a ako s tým prestať?

Prečítajte si celý článok »

Päť tipov, ktoré vás priblížia k finančnej slobode

Kto by nechcel mať viac peňazí? Ak ich máte dostatok, nemusíte sa o ne už viac strachovať. Inými slovami – máte finančnú slobodu. Práve k nej vám môže pomôcť pár tipov, ktoré sú uvedené v tomto článku.

Prečítajte si celý článok »

Štyri veci, ktoré majú spoločné skvelí poslucháči

Väčšina ľudí nepatrí do skupiny dobrých poslucháčov. Od útleho veku sme totiž vedení k tomu, aby sme viac rečnili. Dobrou správou však je, že sa dobrým poslucháčom stať môžete. Stačí si zobrať k srdcu nasledujúce štyri vlastnosti, ktoré majú spoločné ľudia so skvelou schopnosťou počúvania.

Prečítajte si celý článok »

Trápia vás bolesti krížov? Pomôže vám cvičenie

Bolesť krížov je veľmi bežná u dospelých ľudí a často je spôsobená preťažením a svalovým natiahnutím, prípadne zranením. Najlepšou cestou, ako sa jej zbaviť je byť čo najviac fyzicky aktívnym človekom.

Prečítajte si celý článok »

Nezmeškajte nové články a staňte sa fanúšikom magazínu Uspech.MNE.sk na Facebooku.

O čom píše Úspech.MNE.sk?Nahlásiť chybu

Mohlo by vás zaujímať:
ako-si-udrzat-motivaciu-a-pokracovat-v-chudnutiAko si udržať motiváciu a pokračovať v chudnutí?uspech-a-lepsi-zivot-prehlad-clankov-ktore-vam-pomozu-rast-11-tyzden-2019Úspech a lepší život: Prehľad článkov, ktoré vám pomôžu rásť (11. týždeň 2019)uspech-a-lepsi-zivot-prehlad-clankov-ktore-vam-pomozu-rast-10-tyzden-2019Úspech a lepší život: Prehľad článkov, ktoré vám pomôžu rásť (10. týždeň 2019)uspech-a-lepsi-zivot-prehlad-clankov-ktore-vam-pomozu-rast-9-tyzden-2019Úspech a lepší život: Prehľad článkov, ktoré vám pomôžu rásť (9. týždeň 2019)uspech-a-lepsi-zivot-prehlad-clankov-ktore-vam-pomozu-rast-8-tyzden-2019Úspech a lepší život: Prehľad článkov, ktoré vám pomôžu rásť (8. týždeň 2019)
Vylúčenie zodpovednosti: Informácie uverejnené v článku nie sú náhradou rád špecializovaného doktora a majú len informatívny charakter. Nezodpovedáme za zranenia a ujmy, ktoré pri ich využití nastanú. Pred ich aplikovaním odporúčame konzultáciu s lekárom alebo iným odborníkom!
Nájdete nás aj na Facebooku.NÁVRAT HORE  hore
E-KNIHY ZADARMO · COOKIES A OS. ÚDAJE · REKLAMA · KONTAKT

© 2013 - 2019 SlovakFitness.sk

Streftec - Webdesign & Media
TOPlist